دیشب در جام سانتیاگو برنابئو، دو تیم رئال مادرید و السد قطر تیمهای اسبق و کنونی رائول گونسالس مقابل یکدیگر […]

دیشب در جام سانتیاگو برنابئو، دو تیم رئال مادرید و السد قطر تیمهای اسبق و کنونی رائول گونسالس مقابل یکدیگر قرار گرفتند.

دیشب در بیست و پنجمین دوره برگزاری جام سانتیاگو برنابئو دو تیم رئال مادرید و السد قطر، تیم های اسبق و کنونی رائول گونسالس مقابل یکدیگر قرار گرفتند.

به گزارش گل ، این بازی که به نحوی بازی بزرگداشت رائول گونسالس بود با حضور ۸۵۵۰۰ هوادار و در حضور پادشاه اسپانیا، ری خوان کارلوس برگزار شد. او در پایان این بازی، یک نشان یادگاری به این ستاره جاویدان فوتبال اسپانیا اهدا کرد.

در جریان این بازی رائول گونسالس یک نیمه برای رئال مادرید و یک نیمه هم برای السد بازی کرد.این بازی در شبی رویایی در فصل تابستان برگزارشد که با بازگشت رائول خاطرات زیادی را برای دوستداران او زنده می کرد.

دقایقی قبل از شروع مسابقه او همراه با ستاره هایی مثل کریستیانو، کاکا، راموس و کاسیاس بری گرم کردن خودش به زمین آمد و درنیمه اول هم در ترکیب رئال بازی کرد. او لیدر تمرینات وارم آپ رئالی ها بود و در همین دقایق در مانیتورهای بزرگ تصاویری از فیلم گاندی پخش شد تا اشکهای هواداران و دوستداران رائول جاری شود.
این بازی که بزرگداشت رائول و یک شب رویایی برای او و دوستدارانش بود با برد قاطعانه رئال مقابل حریف قطری به پایان رسید و رائول هم بار دیگر با پیراهن رئال مادرید گلزنی کرد. از جمله نکات قابل توجه این بازی می توان به این نکته اشاره کرد که قبل از آغاز مسابقه ایکر کاسیاس بازوبند کاپیتانی تیم مادریدی را دراختیار رائول قرار داد و کریس رونالدو هم پیراهن شماره ۷ را به اسطوره اسپانیایی سپرد

 

ترکیب رئال مادرید: کاسیاس، آربلوا، ناچو، سرخیو راموس، مارسلو، کاسمیرو، مودریچ، دی ماریا، کاکا، کریس رونالدو و رائول (البته دیگو لوپس ، کارواخال، په په، ماتئوس، ایسکو، اوزیل، خسه، موراتا و بنزما هم برای رئال به میدان رفتند.)

ترکیب السد: الشعیب، نبیل، ذکریا، جونگ سو، کاسولا، حسن، خالد بلحاج، طلال علی، لئاندرو و احمد (البته رائول، مسعد، عبدالرعب، نعیم و نیانگ هم برای السد به میدان رفتند)

گلها: رائول گونسالس (۲۳)، ایسکو (۵۹)، بنزما (۷۹،پنالتی)، خسه (۸۱)و(۸۹)