سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: ملوان حقش بیشتر از این بود مخصوصا در ۱۵ دقیقه ی پایانی که فشار […]

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: ملوان حقش بیشتر از این بود مخصوصا در ۱۵ دقیقه ی پایانی که فشار زیادی روی دروازه ی ما آورد.


به گزارش خبرگزاری فارس، لوکا بوناچیچ پس از پیروزی ذوب‌آهن مقابل ملوان عنوان کرد: از نظر فنی فوتبال زیبایی ندیدیم و به هر حال این اتفاقات در فوتبال رخ می‌دهد. ما ضعیف‌ترین بازی خود را انجام دادیم اما توانستیم به برتری دست یابیم. بازی‌هایی بوده که باید می‌بردیم اما نبردیم، طبیعت فوتبال هم همین است.

 

وی افزود: یک گل اضافه‌تر زدیم و به پیروزی رسیدیم در این دیدار بیاتی‌نیا و حدادی‌فر را در اختیار نداشتیم. فشار بازی‌ها هم زیاد است، نه اردویی داشتیم و نه بازی تدارکاتی انجام دادیم. به بازیکنانم تبریک می‌گویم که از حداکثر توان خود در این دیدار استفاده کردند و مهم سه امتیاز بود که توانستیم کسب کنیم.

سرمربی راه‌آهن در خصوص داوری گفت: من در این باره اظهار نظر نمی‌کنم زیرا کارشناسان برنامه ۹۰ در این مورد توضیح خواهند داد.

بوناچیچ تاکید کرد:‌ ملوان حقش بیشتر از این بود مخصوصا در ۱۵ دقیقه پایانی بازی که فشار بیشتری روی دروازه‌ ما آورد.
وی در مورد تعویض هایش تصریح کرد: ما مسلمان را تعویض کردیم تا روند بازی را تغییر دهد او هم در این امر موفق بود. او مصدوم بود و نمی‌توانستیم او را از ابتدا در ترکیب قرار دهیم.