سرمربی تیم فوتبال ملوان می‌گوید می‌خواهد ملوان خوبی بسازد و مشکل شخصی با کسی ندارد.

 

سرمربی تیم فوتبال ملوان می‌گوید می‌خواهد ملوان خوبی بسازد و مشکل شخصی با کسی ندارد.

 

 

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دراگان اسکوچیچ در نشست خبری قبل از بازی با ذوب آهن در هفته ششم لیگ برتر فوتبال گفت: بعد از بازی با پرسپولیس ما دو مصدوم داریم که هنوز هم نمی‌دانیم به بازی فردا می‌رسند یا نه. این بازی، بازی حساسی برای ماست و می‌خواهیم که امتیاز کامل این بازی را بگیریم. ذوب آهن تیم خلاقی است و همه بازی‌های این تیم را در لیگ دیده‌ام. آن‌ها بازیکنان خطرناکی دارند ولی ما هم انگیزه زیادی داریم که این بازی را ببریم.

 

 

وی در پاسخ به سوال خبرنگاری که پرسید چرا تیم ۱۱ نفره ملوان در مقابل تیم ۱۰ نفره پرسپولیس بازی را واگذار کرد گفت: از آن بازی به بعد خیلی‌ها در این مورد از من سوال می‌کنند. ما در ۳۰ دقیقه اول خوب و منطقی بازی کردیم ولی وقتی که آن‌ها ۱۰ نفره شدند، بازی برگشت و نوع بازی آن‌ها تغییر کرد و بیشتر به بازی مستقیم و ضربات ایستگاهی روی آوردند. من در بین دو نیمه به بازیکنانم گفتم که باید جسورانه‌تر بازی کنند و خواستم به آن‌ها القاء کنم که نوع بازی‌شان را نباید تغییر دهند.

 

 

اسکوچیچ در ادامه افزود: ما می‌توانستیم از دو فوروارد استفاده کنیم ولی میانه میدان ما خالی می‌شد چرا که آن‌ها در دقایق آخر عقب بازی می‌کردند و به فکر ضد حمله بودند. پرسپولیس در آن بازی دفاع جانانه‌ای کرد و هیچ موقعیت گلی به ما نداد.

 

من ۲۴ ساعته با این تیم کار می‌کنم و تمام مسائل این تیم را می‌دانم. من می‌خواهم ملوان خوبی بسازم و مشکل شخصی با کسی ندارم.

 

 

وی در ادامه در مورد بازی نکردن حسن اشجاری گفت: شما بازی این بازیکن را در مقابل صبای قم دیدید پس حرفی برای گفتن ندارم. اشجاری یک بازیکن حرفه‌ای است و خوب در تمرین‌ها شرکت می‌کند ولی من ۲۷ بازیکن دارم که از این ۲۷ بازیکن فقط ۱۱ نفر در ترکیب اصلی قرار می‌گیرند و این ۱۱ نفر کسانی هستند که سرعت و قدرت بیشتری داشته باشند.

 

 

وی در پایان اظهار کرد: برای من شکست، شکست است. این اولین باری بود که من با تیم ۱۱ نفره به تیم ۱۰ نفره می‌باختم ولی وقتی من از جاه طلبی صحبت می‌کنم همه از من می‌پرسند پس چرا شکست خوردی؟ من از دو فوروارده کردن تجربه خوبی نداشتم آن هم در آن شرایط. به هر حال ما باختیم و عذر و بهانه نمی‌آورم. من می‌خواهم تیمم انسجام داشته باشد نه اینکه فوتبال خیابانی بازی کند. من وقتی به اینجا آمدم قول دادم که صادقانه کار کنم ولی باید قبول کنیم که ما مشکلاتی هم داریم و کار آسانی در پیش رو نداریم.