داوران: – غلامرضا جباری، مهدی الوندی، سعید آل وردی، وحید کاظمی     غلامرضا جباری از سال ۱۳۸۶ در حال […]

داوران:

– غلامرضا جباری، مهدی الوندی، سعید آل وردی، وحید کاظمی

 


 

غلامرضا جباری از سال ۱۳۸۶ در حال قضاوت در لیگ برتر بوده و آخرین درجه داوری اش ملی (۱۳۸۱) است. جباری از سال ۱۳۷۲ که مدرک درجه ۳ خود را اخذ کرد فعالیت حرفه ایش را آغاز کرده است. جباری دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی است و در حال حاضر به عنوان دبیر ورزش فعالیت می کند.

وی در مجموع ۱۷ بار قضاوت کرده است و ۸۲ کارت زرد و ۴ کارت قرمز از جیب خود بیرون کشیده است . جباری در این فصل فقط یکبار قضاوت کرده است که در آن از ۷ کارت زرد و یک کارت قرمز استفاده کرده است.

 

ناظر داوری:

– حاتم بک پور


محرومان:

– حدادی فر (ذوب آهن)

مصدومان:

– مهدی شیری (ملوان)

رتبه فعلی:

– ملوان در حال حاضر با احتساب کسر امتیاز با ۴ امتیاز در رده دوازدهم جدول رده بندی قرار دارد و در صورت کسب هر ۳ امتیاز دیدار می تواند در بهترین حالت تا رده ششم صعود کند، اگر ملوان نتواند در این دیدار موفق به گرفتن امتیاز شود خطر سقوط تا رده آخر تهدیدش می کند.


آخرین دیدار:

–  پرسپولیس ۱ – ۰ ملوان بندرانزلی

– ذوب آهن ۰ – ۰ سایپا


نتایج تمامی دیدار های دو تیم در لیگ برتر:

 

 

ملوان ۱۸.۱۸% این مسابقات را با برد(۴)، ۲۷.۲۷% را با مساوی(۶) و ۵۴.۵۵% را با شکست(۱۲) پشت سر گذاشته است.

عکس نوشت :

عکس فوق مربوط به دیدار ملوان و ذوب آهن در دوره هفتم لیگ برتر در تهران می باشد که با نتیجه ۱ بر ۱ به پایان رسید، گل ملوان را در این دیدار را سعید یوسف زاده به ثمر رساندند. این دیدار بدون حضور هواداران برگزار شد، به دلیل بارندگی نیز این دیدار به تعویق افتاده بود!

مصاحبه مربیان:

درگان اسکوچیچ سرمربی ملوان درباره دیدار با ذوب آهن گفت: “ بعد از بازی با پرسپولیس ما دو مصدوم داریم که هنوز هم نمی‌دانیم به بازی فردا می‌رسند یا نه. این بازی، بازی حساسی برای ماست و می‌خواهیم که امتیاز کامل این بازی را بگیریم. ذوب آهن تیم خلاقی است و همه بازی‌های این تیم را در لیگ دیده‌ام. آن‌ها بازیکنان خطرناکی دارند ولی ما هم انگیزه زیادی داریم که این بازی را ببریم.”

بازیکنان حاضر در اردو:


سرگئی پاشنکو ، آرمین رحیم زاده  ، احمد آهی ، احمد مهدی زاده ، عزیز معبودی ، سعید سالارزاده ، سیامک کورروشی ، سهیل رحمانی ، مازیار زارع ، سعید یوسف زاده، آرمان رمضانی  ، سید جلال رافخایی ، مهدی دغاغله ، شاهین ثاقبی ، اسماعیل صمدی ، محسن یوسفی ، امیر حسین فشنگچی و ایور وایتسر .


ترکیب احتمالی:

سرگی پاشینک.، امیر حسین فشنگچی ، سعید سالارازده، احمد آهی، عزیز معبودی ، سعید یوسف زاده، مازیار زارع(C)، سهیل رحمانی، محسن یوسفی، شاهین ثاقبی و سید جلال رافخایی.


آمار دو تیم در بازیهای خارج و داخل خانه ی خود در این فصل :

آمار دو تیم در این فصل برد مساوی باخت گل زده گل خورده امتیاز
ملوان ۱ ۱ ۰ ۲ ۱ ۴
ذوب آهن در خارج از خانه
۰ ۱ ۱ ۰ ۲ ۱

 

عملکرد دو تیم در ۵ بازی آخر خود در لیگ برتر این فصل :


آمار دو تیم در ۵ بازی آخر برد مساوی باخت گل زده گل خورده امتیاز
ملوان ۱ ۲ ۲ ۲ ۳ ۵
ذوب آهن ۰ ۳ ۲ ۲ ۶ ۳

 

رو در رو :

 آخرین دیدار دو تیم در انزلی جمعه ۲۰ اردبهشت ۱۳۹۱ در ساعت ۱۸ از هفته سی و چهارم مسابقات لیگ برتر و به قضاوت تورج حق وردی برگزار شد که در پایان ملوان با نتیجه ۱ بر صفر نتیجه را واگذار کرد، تک گل بازی را مهدی رجب زاده به ثمر رساند. عزیز معبوری از ملوان و سینا عشوری و مهدی رجب زاده از ذوب آهن کارت زرد دریافت کردند. ملوان در پایان هفته سی و چهارم با ۴۰ امتیاز در رده  سیزدهم جدول قرار گرفت.

آفساید :

– تا به حال ۱۱ دیدار در انزلی برگزار شده که  سهم ملوان ۳ برد، سهم ذوب آهن ۴ برد می باشد و ۴ بازی نیز با تساوی به پایان رسید.

– پر گل ترین دیدار دو تیم در دور رفت دوره دهم لیگ برتر اتفاق افتاد که با نتیجه ۳ بر ۳ به پایان رسید.

– حسن اشجاری، سید جلال رافخایی، محسن مسلمان، جراحکار و هادی تامینی ۵ بازیکنی می باشند که سابقه بازی کردن در هر دو تیم ملوان و ذوب آهن را در کارنامه خود دارند.

– سرمربی هر دو تیم کروات می باشند، اما یکی تازه کار و دیگری پرتجربه که باید دید در این جدال کدام موفق خواهند بود.


به نظر شما چه نتیجه ای در این دیدار حاصل خواهد شد؟! نظر خود را درباره نتیجه و ترکیب تیم با ما و سایر دوستان در میان بگذارید.

 

مرتضی صیاد چپری


منبع : ملوان کلاب.نت (www.MalavanClub.Net)