بر اساس گزارش دیلی میل، آرسنال در نظر دارد پیشنهادی به منظور جذب کاسیاس ارائه کند. با وجود اینکه توپچی […]

بر اساس گزارش دیلی میل، آرسنال در نظر دارد پیشنهادی به منظور جذب کاسیاس ارائه کند. با وجود اینکه توپچی ها به جذب ویسنته گایتا از والنسیا علاقمند هستند و حتی نماینده‌ای هم به اسپانیا اعزام کرده تا با او مذاکره کند، آوردن کاپیتان اسپانیا به استادیوم امیریتس می‌تواند برگ برنده‌ای برای آرسن ونگر باشد که پس از شکست تیمش مقابل استون ویلا در اولین بازی لیگ برتر در خطر اخراج قرار دارد.

دیلی میل مدعی شد که ونگر از چزنی، دروازه‌بان اول تیمش به هیچ وجه راضی نیست؛ هرچند چاره‌ دیگری جز استفاده از او برای پلی‌ آف لیگ قهرمانان مقابل فنرباغچه که امشب برگزار می‌شود، ندارد.
سرمربی فرانسوی در نظر دارد یک دروازه‌بان جذب کند و خبرهای مبنی بر نیمکت‌نشینی کاسیاس در دیدار مادرید مقابل بتیس در اولین بازی لالیگا مورد توجه باشگاه لندنی قرار گرفت زبرا ونگر هنوز هم کاسیاس را دروازه‌بانی در کلاس جهانی می‌داند.

رئال مادرید قیمت کاسیاس را ۱۵ میلیون پوند اعلام کرده و ظاهرا کاسیاس نیز از پیشنهاد انتقالش به لندن به وجد آمده است !

روزنامه مارکا ، روزنامه ی هواداری رئال مادرید هم طی یک نظرسنجی اینترنتی از خوانندگان خود در خصوص نیمکت نشینی ایکر کاسیاس در بازی برابر رئال بتیس در هفته نخست لالیگا سوالاتی پرسیده است که این سوالات عبارت بودند از: به نظر شما آیا تصمیم آنچلوتی برای نیمکت نشین کردن کاسیاس منصفانه بوده است؟ آیا استفاده از سیستم چرخشی برای دروازه‌بانان در طول فصل به نفع رئال مادرید است؟ شما کدام دروازه‌بان را  برای بازی بعدی رئال مادرید برابر گرانادا انتخاب می‌کنید؟ کدام یک از دروازه‌بانان فعلی رئال باید پیراهن سنگربان اصلی تیم باشد؟

۵۰.۴ درصد کاربران اعلام کردند که کاسیاس باید سنگربان اصلی رئال مادرید باشد. ۵۴.۹ درصد کاربران به حضور کاسیاس در ترکیب رئال برای بازی با گرانادا رای مثبت داده‌اند اما ۶۰.۶ درصد کاربران استفاده از سیستم چرخشی برای دروازه‌بانان رئال مادرید را تاکتیک خوبی برای این تیم ندانسته‌اند. همچنین ۵۵.۴ درصد از شرکت کنندگان در این نظرسنجی نیمکت نشین شدن کاسیاس در بازی با بتیس را منصفانه دانسته‌اند.

با نیمکت‌نشین شدن کاسیاس در بازی با بتیس، موج جدیدی از جنجال سانتیاگو برنابئو را تحت تاثیر قرار داده است، موجی که با تکرار نیمکت نشینی کاپیتان کهکشانی‌ها در بازی هفته آینده برابر گرانادا تشدید خواهد شد. استفاده از سیستم چرخشی مقبول هواداران رئال مادرید نیست و انتخاب دروازه‌‌بان اصلی می‌تواند اولین دردسر کارلتو در دوره مربیگری‌اش در سانتیاگو برنابئو باشد. او هنوز اعلام نکرده است که کدام یک از دروازه‌بانانش در بازی با گرانادا در ترکیب اصلی قرار خواهند گرفت.