پزشک ملوان : مهدی شیری مقابل ذوب آهن غایب است.   دکتر بابک صیاد از غیبت مهدی شیری در بازی […]

پزشک ملوان : مهدی شیری مقابل ذوب آهن غایب است.

 

دکتر بابک صیاد از غیبت مهدی شیری در بازی با تیم ذوب آهن به علت مصدومیت از ناحیه مچ پا خبر داد .

دکتر صیاد ادامه داد : محسن یوسفی از ناحیه کشاله ران مصدوم است و حضور یا عدم حضور وی در بازی با ذوب آهن در تمرین امروز (چهارشنبه) مشخص می شود .

 

بدنساز ملوان: بازیکنان به مرور به شرایط ایده آل می رسند.

علی قربانعلی پور بدنساز تیم ملوان با بیان این که شرایط تیم از نظر بدنی نسبت به گذشته بهتر شده ، اظهار داشت : در فاصله تعطیلات تلاش می کنیم روی بازیکنانی که دیر اضافه شدند بیشتر کار کنیم تا تیم از نظر بدنی یکدست تر شود . 
وی با اشاره به این که فرصتی برای کار روی بدن بازیکنانی که دیر اضافه شدند نبود ، تصریح کرد : اگر به این بازیکنان فشار بیشتر از اندازه می آوردیم نتیجه بر عکس می گرفتیم  .
قربانعلی پور در پایان گفت : باید به مرور به شرایط ایده آل برسیم ، الان در حال بهتر شدن هستیم .

 

مربی دروازه بان های ملوان از حضور گلر جوان ملوان در تیم ملی خبر داد.

سید محمد حبیبی از حضور پارسا سلیمی گلر تیم جوانان ملوان در تیم ملی جوانان زیر ۱۹ سال ایران خبر داد .
مربی  دروازه بان های ملوان افزود : سلیمی همراه تیم بزرگسالان ملوان تمرین می کند و از روز گذشته (سه شنبه) در اردوی آماده سازی  تیم ملی جوانان زیر ۱۹ سال در کمپ تیم های ملی حضور یافته است .
حبیبی خاطر نشان نمود : سلیمی تنها بازیکنی از استان گیلان است که به اردوی آماده سازی تیم ملی جوانان زیر ۱۹ سال  دعوت شده است .

 

تمرینات ملوان پشت درهای بسته

مربیان تیم فوتبال ملوان بندر انزلی تصمیم گرفتند تمرینات امروز و فردا (چهارشنبه و پنج شنبه)  تیم فوتبال این باشگاه پشت درهای بسته و بدون حضور تماشاگران و هواداران برگزار شود .

 

منبع: سایت رسمی باشگاه ملوان