تیم فوتسال “ملوان کلاب” با پیروزی در بازی رده بندی به مقام سوم رقابتهای فوتسال جام رمضان یادواره شهدای بندرانزلی ، رسید .

تیم فوتسال “ملوان کلاب” با پیروزی در بازی رده بندی به مقام سوم رقابتهای فوتسال جام رمضان یادواره شهدای بندرانزلی ، رسید .

 

تیم فوتسال “ملوان کلاب” در دیدار رده بندی به مصاف تیم “عینک پارسا” رفت که در پایان وقت قانونی مقابل این تیم با نتیجه ۳-۳ متوقف شد و در ضربات پنالتی این تیم را شکست داد و به مقام سوم مسابقات رسید . گلهای ملوان کلاب را در این دیدار مرتضی صیاد چپری ، مهرداد نظری و مرتضی ضیابری به ثمر رساندند .

 

این دوره از مسابقات با حضور ۴۶تیم در قالب ۱۱گروه وبصورت دوره ای در سالن زنده یاد ربیعی آغاز وبعد از انجام ۱۰۶مسابقه و گذشتن تعداد ۶۱۲گل از خط دروازه ها پایان یافت. در دیدار پایانی دو تیم حیدریون و بوتیک بهنام به مصاف هم رفتند که در پایان تیم حیدریون با حساب ۴ بر۲ به پیروزی رسید و عنوان قهرمانی نهمین دوره مسابقات فوتسال را بدست آورد.جوایز تیمهای اول تا سوم توسط رئیس اداره ورزش و جوانان، رئیس هئیت فوتبال بندرانزلی ، فرمانده سپاه بندرانزلی و رئیس آموزشکده شهید خدادادی و رئیس واحد فوتسال هئیت فوتبال استان گیلان به تیمها اهداء گردید.

 

اعضای تیم “ملوان کلاب” میثم شاهین – مهدی شاهین (دروازه بان) – مهرداد نظری  – وحید اسپندار – جواد آشوب (دروازه بان) – سعید حداد – مهرشاد جمشیدی – مرتضی صیاد چپری – مرتضی ضیابری – علی سلیم زاد – شهرام شاهین (سرپرست) – نصرت ایراندوست (سرمربی)

 

 

جا دارد از اسپانسر تیم فوتسال “ملوان کلاب” مرکز فیزیوتراپی “سلامت” به مدیریت سعید سالارزاده تشکر ویژه نماییم .

 

همچنین از دوست عزیزمان آقای رضا اسدی نمایندگی تولیدی پوشاک ورزشی جام جم (JEJ) در بندرانزلی که در کمترین زمان پیراهن های تیم ملوان کلاب را با کیفیت مناسب آماده کردند تشکر می کنیم .