مدافع تیم فوتبال ملوان گفت: توانایی های من برای هیچ کس پنهان نیست و همه به قدری از من شناخت دارند که بدانند تا چه حد می توانم به تیم کمک کنم.

مدافع تیم فوتبال ملوان گفت: توانایی های من برای هیچ کس پنهان نیست و همه به قدری از من شناخت دارند که بدانند تا چه حد می توانم به تیم کمک کنم.

 

 

حسن اشجاری در گفت و گو با خبرنگار اوج نیوز، درباره خروجش از لیست ۱۸ نفره ملوان در بازی های اخیر و همچنین برای دیدار با ذوب آهن اظهار داشت: من نه اهل حاشیه هستم و نه دوست دارم برای تیم شهرم حاشیه درست کنم. با این موضوع حرفه ای برخورد می کنم و فکر می کنم بهترین فردی که می تواند در این خصوص نظر بدهد سرمربی تیم است. کادرفنی بر این باور است که من از نظر فنی ضعیف تر سایر بازیکنان هستم.


وی در پاسخ به این سوال که آیا با اسکوچیچ صحبتی کرده است یا نه، عنوان کرد: من بازیکنی نیستم که برای بازی کردن بروم با مربی صحبت کنم. توانایی های من برای هیچ کس پنهان نیست و همه به قدری از من شناخت دارند که بدانند تا چه حد می توانم به تیم کمک کنم. دلیل نمی بینم بخواهم با مربی صحبتی انجام دهم.


مدافع ملوان درباره شایعه جدایی اش از ملوان تاکید کرد: من با باشگاه قرارداد دارم و تا این لحظه به جدایی از ملوان فکر نکرده ام. فعلا که در اردوهای تیم هم حضور ندارم اما صبر می کنم تا ببینم در آینده چه اتفاقاتی رخ می دهد.


اشجاری در پاسخ به این سوال که آیا با درودگر مشکلی ندارد، گفت: اصلا چنین چیزی نیست. درودگر از خدایش است من بازی کنم. سرمربی تیم مرا به زمین نمی فرستد. این موضوع نه به درودگر ربطی دارد، نه فرد دیگر. همه چیز دست مربی تیم است.


وی درباره شکایتش از استقلال گفت: جلسه اول کمیته انضباطی ما برگزار شد اما دوستان استقلال لطف کردند و به این جلسه نیامدند. متاسفانه کمیته انضباطی استقلال را محکوم هم کند، تاثیری روی استقلال ندارد. حکمم را بگیرم از طریق مراجع قضایی شکایتم از استقلال را پیگیری می کنم.


اشجاری در پایان افزود: زمانی که بازیکن استقلال بودم، مسئولان استقلال جواب تلفن ما را نمی دادند، چه بر سد به حالا که دیگر بازیکنشان هم نیستیم. آنها اصلا پاسخگو نیستند و این برایم جالب است.