سرمربی ملوان بندر انزلی می‌گوید اگر تیمش برنده باشد شکایتی از توپ‌های آل اشپورت نخواهد کرد.

 

سرمربی ملوان بندر انزلی می‌گوید اگر تیمش برنده باشد شکایتی از توپ‌های آل اشپورت نخواهد کرد.

 

 

 

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دراگان اسکوچیچ در نشست خبری پیش از بازی با پرسپولیس، با بیان این که تیمش روز به روز بهتر می‌شود، اظهار کرد: ما لیگ را با شکست شروع کردیم، اما روز به روز بهتر می شویم . برای بازی فردا هم آماده‌ایم. پرسپولیس نیز تیم خوب و قابل احترامی است، ولی سعی می‌کنیم که شانس خودمان را داشته باشیم. محروم و مصدومی هم نداریم .

 

 

وی همچنین درباره این که با بهترین خط دفاعی لیگ بازی می‌کند، عنوان کرد: باید ببینیم که فردا چه می‌شود. راهکار ما مهم نیست، بلکه حریف از اهمیت بیشتری برخوردار است، ولی ما به شکل یک تیم هستیم. هر تیمی هم در دنیا نقاط ضعف و مثبت خودش را دارد، ما برای گلزنی برنامه داریم و برای برد آمده‌ایم. اما می‌توانم بگویم که بهترین خط دفاعی‌ها هم همیشه مشکل دارند.

 

 

سرمربی ملوان بندر انزلی در ادامه در پاسخ به پرسش خبرنگار ایسنا مبنی بر این که آیا مردم انزلی که تا به حال مربی خارجی در تیم‌شان نداشتند او را پذیرفته‌اند؟ و این که کار با دستیاران ایرانی برایش سخت نیست؟ تاکید کرد: من مشکلی و برای کار کردن آمده‌ام. از کار در انزلی هم احساس خوبی دارم و این افتخاری است که نصیب من شده است و برای انزلی هم می‌تواند خوب باشد و من می‌توانم دانشم را در اختیار مربیان این شهر قرار دهم. اما کسی که می‌خواهد مربیگری شروع کند می‌داند که همیشه تحت فشار است و من فقط می‌توانم درباره خودم صحبت کنم.

 

 

به گزارش ایسنا، دراگان اسکوکیچ در ادامه این نشست خبری درباره ارزیابی‌ از فوتبال ایران و امکاناتش، خاطر نشان کرد: مردم ایران فوتبال را دوست دارند و لیگ ایران در این قسمت دنیا لیگ خوبی است. بازیکنانش هم از لحاظ تکنیکی و فیزیکی خوبند، اما باید از لحاظ تاکتیکی ارتقا پیدا کنند.

 

 

سرمربی ملوان همچنین درباره مشکلات مالی تیمش و نظرش درباره توپ‌های آل اشپورت، عنوان کرد: مشکلات مالی می‌تواند همیشه تاثیرگذار باشد ، اما من مربی هستم و این مسائل مربوط به من نیست. درباره توپ ها هم باید بگویم که هر وقت تیمم گل بزند به توپ شکایتی ندارم، مثلا بازی قبل پیروز شدیم و از کیفیت توپ ها راضی بودم، امیدوارم که بازی بعد هم همین طور باشد (با خنده)!