متاسفانه در روزهای گذشته اختلالات جدیدی از سوی سرور برای سایت پیش آمد که موجب شد چند روزی سایت از دسترس خارج شود .

متاسفانه در روزهای گذشته اختلالات جدیدی از سوی سرور برای سایت پیش آمد که موجب شد چند روزی سایت از دسترس خارج شود .

 

 

از روز یکشنبه ۲۷ مرداد ماه سایت “ملوان کلاب”  از دسترس خارج شد و وقتی دلیل آن را از سرور سایت جویا شدیم اعلام داشتند که مشکل سخت افزاری کوچکی در سرور به وجود آمده است که به زودی برطرف خواهد شد . که این مشکل ۳ روز به طول انجامید و در نهایت در ایمیلی به “ملوان کلاب” اعلام کردند که تمامی عکس ها و ویدئوهای سایت که از تاریخ ۲۸ خرداد ۹۲ آپلود شده بود ، همگی پاک شده اند ! و تنها جای خوشحالی این است که مطالب و نظرات کاربران عزیز سایت از بین نرفته است !

 

باید تاسف خورد وقتی با یک سرور قرارداد “یک میلیون و نیمی” بدون هیچ پشتوانه ی مالی و در آمدی برای یک سال پشتیبانی از سایت بسته می شود و هزینه ی این پشتیبانی ماه به ماه سر وقت پرداخت می شود و اگر یک روز تاخیر صورت بگیرد سایت را از دسترس خارج می کنند ، آنوقت همچین بی مسئولیتی هایی از سوی سرور “پارس” که سابقه ی طولانی نیز در زمینه وب-هاستینگ دارد ، صورت می گیرد و زحمات چند ماهه ی یک مجموعه را بر باد می دهد !

 

به هر حال ملالی نیست و باید ادامه داد و تلاش بیشتری کرد ، از شما کاربران عزیز نیز بابت این اختلالات پوزش می طلبیم و امیدواریم بتوانیم کمبودها را جبران کرده و دیگر شاهد همچین اتفاقاتی نباشیم .

 

ما هوای ملوان را داریم …

 

ملوان کلاب.نت (www.MalavanClub.Net)