سریال ادامه دار نادیده گرفتن حق هواداری همچنان ادامه دارد.

سریال ادامه دار نادیده گرفتن حق هواداری همچنان ادامه دارد.

 

امروز طبق اعلام رسمی باشگاه ملوان قرار بود که ۴ دستگاه اتوبوس  برای اعزام هواداران ملوان به تهران تهیه شود. طبق گفته ها این ۴ دستگاه اتوبوس قرار بود ساعت ۱۱ از بندر انزلی به مقصد تهران حرکت کنند. اما در ساعت ۱۱ فقط ۱ دستگاه اتوبوس در محل مقرر حاضر شد و عده زیادی از هواداران تا ساعتها در خیابان منتظر هماهنگی و آمدن ۳دستگاه اتوبوس بعدی شدند. البته مسئول فرهنگی باشگاه تلاشهای زیادی کرد که هماهنگی لازم انجام شود اما مثمر ثمر واقع نشد و ساعت ۲.۳۰ عصراز باشگاه خبر رسید که آمدن اتوبوسها منتفی شده است و هواداران مایوس که عده زیادی هم بودند در بلاتکلیفی محض بسر میبردند. تعدادکمی از هواداران به وسیله باشگاه با ماشینهای خطی دربست به تهران رفتند اما اکثر قریب به اتفاق آنها یا به خانه برگشتند و یا با هزینه شخصی به تهران آمدند.

 

این سریال ادامه دار احترام به هوادار و نادیده گرفتن حق هواداری همچنان ادامه دارد اما بیاد می آوریم که سال پیش در همین هفته پنجم و دیدار با استقلال ۱۲ اتوبوس جهت اعزام هواداران تهیه شده بود. این عمل جای بسی تامل و سئوال دارد! چراکه این موضوع کوچکی شمرده نمی شود هواداری که ساعتها در خیابان معطل است که آیا مجموعه باشگاه ملوان اتوبوس های تعیین شده را تهیه می کند یا نه؟

 

به یاد نمی آورم که از ۱۶ تیم حاضر در لیگ برتر به غیر از چند تیم انگشت شمار هوادارانشان همیشه همراهشان باشندولی این هواداران ملوان مظلومترین هوادار ایران هستند چراکه با تحمل سرما و گرما و هزینه شخصی همیشه یار و یاور تنها عشقشان هستند. آیا بهتر نبود از همان اول ۱ دستگاه اتوبوس اعلام میشد تا هواداران علاقمند فکری به حال خود میکردند؟

 

جای بسی شرمساری است چون چندین تیم در لیگ برتر برای داشتن حداقل ۵۰۰ هوادار دست به چه کارهایی می زنند ولی ما که این سرمایه بالقوه و خود جوش را داریم ولی افسوس……

 

این سریال ادامه دار به هر دلیلی و یا کم کاری هر مجموعه ای رخ داده باشد قابل توجیه نیست و هواداران ملوان این موضوع را از چشم باشگاه ملوان می بینند. به امید روزی که معنی واقعی هواداری در فوتبال ایران مشخص شود.

 

 

ملوان کلاب.نت (www.MalavanClub.Net)