پس از اتفاقات و نا هماهنگی هایی که روز گذشته در اعزام هواداران ملوان به استادیوم آزادی تهران رخ داد ، سیروس مرادی مسئول فرهنگی باشگاه ملوان توضیحاتی را در این خصوص ارائه کرد و آن را برای ما ارسال نمود که می توانید مشروح آن را در ادامه ملاحظه نمایید :

پس از اتفاقات و نا هماهنگی هایی که روز گذشته در اعزام هواداران ملوان به استادیوم آزادی تهران رخ داد ، سیروس مرادی مسئول فرهنگی باشگاه ملوان توضیحاتی را در این خصوص ارائه کرد و آن را برای ما ارسال نمود که می توانید مشروح آن را در ادامه ملاحظه نمایید :

 

با سلام و عرض ادب محضر هواداران محترم و فهیم باشگاه ملوان ، ضمن گرامیداشت سالروز بازگشت آزادگان عزیز به میهن اسلامی بر خود واجب دانستم که به دلیل نا هماهنگی اعزام هواداران محترم به استادیوم آزادی، ضمن عذرخواهی از همه شما عزیزان نکاتی را برای روشن شدن شما سروران و سرمایه های واقعی باشگاه مطرح نماییم که امیدوارم حقیر را که همیشه شرمنده رفتار و لطف خود قرار میدهید ، عفو فرمایید.

 

خدمت هواداران عزیز باید عرض کنم که باشگاه ملوان در پی دستور جناب آقای درودگر  و هماهنگی های بعمل آمده  ۴ دستگاه اتوبوس را برای انتقال هواداران تهیه نمود . بنده به نمایندگی از باشگاه و طبق روال گذشته با آقای فرید صفری مذاکره و ایشان روز چهاشنبه اعلام کردند که روز جمعه ساعت ۱۱ اتوبوسها برای هواداران آماده خواهد بود. طبق گفته و قول قراری که با ایشان داشتیم با لیدرهای محترم هم هماهنگیهای لازم را انجام دادیم که متاسفانه صبح روز بازی و ساعت ۱۱ صبح آقای صفری به ما گفتند که بعلت شکسته شدن شیشه های دو دستگاه اتوبوس در بازی شب گذشته داماش-استقلال قادر به تهیه ماشین دیگری برای هواداران نیستم .

 

از همینجا اعلام میکنم آقای صفری که میفرمایید جهت اعزام هواداران از نیروی های انزلیچی استفاده نمیکنید و بقول خودتان نان را به دیگری پاس میدهید ،شما پارسال هم برای بازی با راه آهن همین بلا را بر سر هواداران ملوان آوردید!

 

خدمت هواداران محترم عرض مینمایم که مجموعه باشگاه ملوان از یک هفته قبل برای تهیه اتوبوسها در تلاش بوده و هماهنگیهای لازم هم انجام شده بود که بی مسئولیتی ایشان باعث شد خیل عظیم هواداران ملوان به این بازی نرسند .البته لازم به توضیح است که آقای درودگر در تماسی با بنده اعلام نمودند که هواداران به هرصورتی که شده به تهران اعزام شوند که     ۵دستگاه سواری و ۱ دستگاه ون را آماده نموده ودر اختیار هواداران قرار دادم.

 

بنده امروز بازنده شدم ، وقتی هواداری ساعتها زیر گرمای طاقت فرسا منتظر اعزام است و بعد از اینهمه مدت و با خودروهای دیگر و به هر قیمتی شده خود را به استادیوم میرساند و خسته و عصبی میشوند و بعد ما از آنها انتظار داریم که در تشویق و حمایت از تیم هم کم نگذارند و همه مسائل اخلاقی را هم رعایت کنند!!!

 

در پایان مجدداً از هواداران فهیم ملوان ، لیدرهای محترم خصوصاً آقای زکی زاده و مهران محمدی و همچنین کاربران عزیز و فهیم سایت هواداری باشگاه ملوان(ملوان کلاب) پوزش میطلبم و دستهای گرمتان را میفشارم که با هر مشقتی شده خود را به ورزشگاه (هرچند با تاخیر) رسانده و تیم محبوبمان را تنها نگذاشتید.

 

مهم نیست کی مقصر است … باور کن مهم این است که یادمان باشد عمرمان کوتاه است.

 

در پایان زندگی خواهیم گفت : کاش فقط چند لحظه بیشتر فرصت داشتیم تا خوب بهم نگاه کنیم و همه ناگفته های مهر آمیز یک عمر را در چند ثانیه بگوییم …

 

پس بیا آشتی کنیم با مهر…

 

 

ارادتمند شما:سیروس مرادی

 

منبع : ملوان کلاب.نت (www.MalavanClub.Net)