خبرگزاری تسنیم:مدیرعامل باشگاه ملوان به تمجید از عملکرد تیم داوری بازی با پرسپولیس پرداخت و گفت که گل سرخپوشان آفساید نبوده است.

خبرگزاری تسنیم:مدیرعامل باشگاه ملوان به تمجید از عملکرد تیم داوری بازی با پرسپولیس پرداخت و گفت که گل سرخپوشان آفساید نبوده است.

صادق درودگر در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد شکست یک بر صفر تیمش برابر پرسپولیس اظهار داشت: تیم ما تا محوطه جریمه پرسپولیس خوب کار می‌کرد ولی میل لازم برای اینکه به گل برسیم در میان بازیکنان ما کم بود و بیشتر بازی در میانه میدان دنبال شد. ضمن اینکه اخراج بازیکن پرسپولیس هم به ضرر ما تمام شد.

 

وی با اشاره به جوان بودن تیم ملوان گفت: بازیکنان ما باید کمی بیشتر خودشان را باور کنند. حضور جوانان در تیم هزینه‌هایی دارد و باید آب دیده‌تر شوند. ما نگرانی نداریم و تا جایی که باید، تلاش خودمان را انجام می‌دهیم. زمان که بگذرد بازیکنان با هم هماهنگ‌تر می‌شوند و باید میل خواستن در آنها افزایش پیدا کند. من به این تیم امیدوارم.

 

درودگر در پاسخ به این سوال که آیا امکان دارد در صورت نتیجه نگرفتن ملوان در چند هفته آینده تغییراتی در کادر فنی ملوان انجام شود عنوان کرد: خیر، نیازی نمی‌بینم. در حال حاضر تیم ما خوب کار می‌کند. نکته‌ای که وجود دارد این است که مردم انزلی تشخیص می‌دهند تیم خوب بازی می‌کند یا نه. دیروز هم هواداران از نتیجه بازی راضی نبودند ولی از عملکرد بازیکنان رضایت داشتند. برای ما نظر آنها مهم است.

 

وی افزود: مردم انزلی به این موضوع آگاهی دارند که ملوان برای قهرمانی بسته نشده است. برای این کار باید از همان اول هزینه به مراتب بیشتری شود. به عنوان مثال اگر ما بخواهیم یک بازیکن خیلی خوب اضافه کنیم باید حدود ۸۰۰-۹۰۰ میلیون هزینه کنیم ولی وقتی این پول را نداریم باید تلاش کنیم تا به گونه‌ای  تیم را اداره کنیم که در پایان فصل تیم را بدهکار تحویل ندهیم. دنبال این هستیم که با کمترین هزینه نتیجه قابل توجهی به دست بیاوریم.

 

مدیرعامل ملوان در پاسخ به این سئوال که آیا قرار است در پایان فصل از این باشگاه برود که اینگونه اظهار نظر می‌کند گفت: خیر، نمی‌گویم هستم یا نیستم. سعی می‌کنم وقتی در مجموعه‌ای فعالیت می‌کنم از حالا به فکر آینده باشم و به این شکل نباشد اگر یک نفر بعد از من بیاید بدهی‌هابرای او بماند.

 

درودگر ادامه داد: من مسئولانه تصمیم گیری می‌کنم و دوست دارم با برنامه آینده‌نگر باشم. من به ملوان علاقه دارم و این موضوع را هم ثابت کرده‌ام. از پیشنهادهایی که خودم داشتم گذشتم تا ملوان دوام داشته باشد. تا اینجا هم نمی‌گویم بهترین کار را انجام دادم ولی سعی کردم تا جایی که بلد هستم کار کنم. امیدوارم این تلاش‌ها ثمر بخش باشد.

 

درودگر با تمجید از عملکرد داور در دیدار برای پرسپولیس گفت: داور با شجاعت بسیار زیادی گل پرسپولیس را آفساید اعلام نکرد. من گفته بودم گمان می‌کنم این صحنه آفساید بود اما وقتی دوباره دیدم اینگونه نبود و باید بگویم این تصمیم یکی از شاهکارهای داوری بود.

 

او در مورد پیگیری‌هایش برای جذب اسپانسر گفت: با یک اسپانسر که پیش از این هم تیمدار بود صحبت کردیم ولی متاسفانه در این میان بخش‌هایی او را نا امید کردند. او پس از اینکه تحقیقات خود را انجام داد برخی دوستان گفتند اگر در فوتبال سرمایه گذاری کنی پولت از بین می‌رود.

 

درودگر اضافه کرد: انتظار بود که این دوستان اسپانسرها را به هزینه کردن در فوتبال علاقه مند‌تر کنند اما این کار صورت نگرفت. در حال حاضر تمام تیم‌ها مستقیم یا غیر مستقیم از دولت بهره مند می‌شوند و در این میان بخش خصوصی می‌تواند باری از روی دوش دولت بردارد. قصدمان این بود که باری از روی دوش دولت برداریم. امیدوارم این دوستان را درست راهنمایی کنند تا تشویق به سرمایه گذاری شوند. انتظار داشتم که این فرد را ترغیب کنند ولی کاری کردند که برای ایشان در زمینه سرمایه گذاری علامت سوالی پیش آمد. حتی برای برگزاری جلسه نیز کمی اکراه داشت.

 

وی در مورد ۱/۵ میلیاردی که قرار بود هدایتی به باشگاه ملوان بدهد گفت: روز گذشته با هدایتی صحبت کردم منتظرم امروز جلسه‌های کاری‌اش به پایان برسد و را ببینم در این رابطه با هم صحبت کنیم.