احمد مهدی زاده گفت : امیدوارم این فصل برای تیم ملوان مثمر ثمر باشم . سید احمد مهدی زاده مدافع […]

احمد مهدی زاده گفت : امیدوارم این فصل برای تیم ملوان مثمر ثمر باشم .


سید احمد مهدی زاده مدافع راست قوی سپید در پاسخ به سوالات خبرنگار سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی چنین گفت :


ملوان برد با اهمیتی را در بازی با استقلال خوزستان کسب کرد .
بازی برای ما و هواداران از اهمیت زیادی برخوردار بود ، چند وقتی بود ملوان در خانه اش نتیجه نگرفته بود . خیلی امیدوار بودیم بازی را ببریم چون بچه ها عزمشان را جزم کرده بودند که نتیجه خوبی بگیریم و تیم ملوان به روال عادی همیشگی خودش برگردد . احساس می کنم تماشاگران از این بازی خیلی راضی بودند ، خدا راشکر توانستیم نتیجه بگیریم و فشار از روی دوش بازیکنان و کادر فنی برداشته شد .

از نظر فنی بازی چه طور بود؟
در طول هفته آقای دراگان بازی های تیم های حریف را آنالیز کرده و تمرینات متنوعی به ما می دهد . در این بازی سعی کردیم دستورات ایشان را در زمین اجرا کنیم و خوشبختانه موفق به انجام این مهم شدیم . تلاش ما بر این بود که زحمات مربی مان به ثمر برسد . تازه در ابتدای مسابقات هستیم و راه زیادی را پیش رو داریم ، به امید خدا بتوانیم در ادامه بهتر کار کنیم .

بازی با پرسپولیس را چگونه می بینی؟
در ورزشگاه آزادی و در حضور هواداران پرسپولیس به مصاف این تیم می رویم . هرچند در دیدارهای خارج از خانه تنها نیستیم و هواداران لطف می کنند برای حمایت از ما تشریف می آیند  . نتیجه بازی مثل بقیه بازی های دیگر سه امتیاز دارد ، برای این که سه امتیاز را بگیریم ، می جنگیم و تلاش مان را می کنیم .

با هواداران ملوان چه صحبت داری؟
در ست است که هواداران ملوان یک فصل خوب را ندیده بودند . از آنها ممنونم که برای تشویق ملوان  که تیم شهرشان است می آیند . من آمدم که به این تیم کمک کنم ، امیدوارم که همیشه از ما حمایت کنند و به ما با تشویق شان کمک کنند . صبر هم داشته باشند ، ما هم تلاش مان را می کنیم که تیم نتیجه بگیرد .

کار با آقای اسکوچیچ را چگونه می بینی؟ 
مربی خیلی خوبی هست و خیلی بزرگ فکر می کند ، خیلی روی ما تاثیر گذاشت . خیلی خوشحالم که با چنین مربی با دانشی کار می کنم . مربی هست که به بازیکنان انگیزه می دهد و من از این انگیزه خیلی خوشم می آید . همین انگیزه باعث پیروزی ملوان مقابل استقلال خوزستان شد . ایشان خیلی راحت با بازیکنان ارتباط برقرار می کند . خوشبختانه به تیمی آمده ام که هم هواداران خوبی دارد ، هم مربیش از لحاظ فنی بالا است ، به امید خدا بتوانیم امسال نتیجه خوب بگیریم .

بازیکنان اهل استان مازندران در سال های اخیر و همچنین در تاریخ باشگاه ملوان عملکرد موفقی داشته اند . 
چون از لحاظ خلق و خوی خیلی به هم نزدیک هستیم و نسبت به شمالی بودن هم تعصب داریم . در انزلی خیلی راحت هستیم ، احساس می کنیم شهر خود ما است .

اگر صحبت خاصی باقی مانده ، بفرمایید .
به دلیل مصدومیت هفته سختی را گذراندم . به دلیل ضربه ای که در دقیقه ۱۵ بازی با داماش خورده بودم از ناحیه دوقلوی پشت پا مصدوم شده و  دقیقه ۸۰ تعویض شدم . از کادر پزشکی باشگاه خیلی تشکر می کنم ، در هفته گذشته خیلی به من کمک کردند ، خیلی دشوار بود که به این زودی برسم ، خدا راشکر می کنم که مصدومیتم برطرف شد ، امیدوارم این فصل برای تیم ملوان مثمر ثمر باشم .