سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با ابراز رضایت از عملکرد شاگردانش در دیدار با ملوان که ۱۰ نفره موفق شدند ۳ […]

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با ابراز رضایت از عملکرد شاگردانش در دیدار با ملوان که ۱۰ نفره موفق شدند ۳ امتیاز این بازی را کسب کنند، گفت: بازیکنانم امروز جانانه جنگیدند و می‌توانستند با نتیجه بهتری ملوان را شکست دهند.

 

به گزارش خبرنگار مهر، علی دایی پس از پیروزی مقابل ملوان در کنفرانس خبری گفت:  به نظر من بازیکنان پرسپولیس امروز جانانه جنگیدند و موقعیت‌های خوبی را بدست آوردند. می‌توانستیم با نتیجه بهتری این بازی را به پایان برسانیم چرا که در نیمه دوم انسجام تیمی را نشان دادیم و در یک بازی حساس که فکرش را نمی‌کردیم ۱۰ نفره شویم، ۳ امتیاز را بگیریم. من به بازیکنانم ایمان داشتم، به گونه‌‎ای که در رختکن به آنها گفتم اگر بازی را نبرید، شما را به رختکن راه نمی‌دهم.سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه در هر نیمه بهتر از ملوان بودیم، خاطرنشان کرد: چه زمانیکه ۱۱ نفره بودیم و چه زمانیکه ۱۰ نفره بودیم، تیم برتر میدان بودیم و با برنامه‌تر از ملوان بازی کردیم، هرچند اعتقاد داریم می‌‎توانستیم خیلی بهتر از این بازی کنیم.

وی ادامه داد: من در مورد صحنه اخراج کفشگری اظهار نظر نمی‌کنم اما اعتقاد دارم داوران باید قوانین را به یک شکل تفسیر کنند.