بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس پیش از بازی با ملوان با ۱۲ بازیکن وارد میدان شدندو خود را گرم کردند.

 

 

بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس پیش از بازی با ملوان با ۱۲ بازیکن وارد میدان شدندو خود را گرم کردند.

 

 

 

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس پیش از بازی مقابل ملوان با ۱۲ بازیکن وارد میدان شدند و مشغول گرم کردن شدند. نیلسون، بنگر، محمد نوری، سیدمهدی سیدصالحی، مهرداد کفشگری، سیدجلال سیدحسینی،‌ماهینی، قاسم‌دهنوی، پیام صادقیان، امید عالیشاه، میثم حسینی، رضا نورمحمدی بازیکنانی بودند که خود را پیش از آغاز مسابقه گرم کردند.

 

 

قرار است پیش از آغاز بازی پرسپولیس و ملوان علی دایی لوح تقدیر سازمان لیگ را به صمد نیکخواه بهرامی کاپیتان تیم ملی بسکتبال به مناسبت قهرمانی بسکتبالیست‌ها در آسیا اهدا کند.

*حدود ۴۰۰۰ تماشاگر در ورزشگاه آزادی حضور دارند که حدود ۵۰ نفر آنها هوادار ملوان هستند.

*به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان به میهن سرودهایی در این زمینه از بلندگوی ورزشگاه پخش می‌شود. همچنین قرار است از پنج آزاده تجلیل شود. محمدابراهیم باباجانی، علیرضا رجبلو، سید‌محمود حسینی، عبدالحمید فلونودی و سید‌محمد اوشال پنج آزاده‌ای هستند که قرار است از آنها تجلیل شود.

*صادق درودگر مدیرعامل باشگاه ملوان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مورد کیفیت توپ‌های آل اشپورت گفت: این توپها نه به اندازه آدیداس خوب است نه توپی در حد محلات است. به هر حال این برندی است که آورده شده است.

وی در مورد مشکلات مالی ملوان گفت: در این هفته ۱۰ تا ۱۲ درصد از پیش‌قرارداد بازیکنان را پرداخت می‌کنیم.

*هواداران پرسپولیس به محض ورود مازیار زارع او را هو کردند اما بعد از چند دقیقه او را تشویق کردند.

علیرضا فغانی داور مسابقه پیش از آغاز مسابقه به علی دایی گفت: نباید کت سفید بر تن داشته باشید تا همرنگ بازیکنان ملوان شوید.

* تاکنون حدود ۵ هزار هوادار پرسپولیس و ۵۰ تماشاگر انزلی در ورزشگاه آزادی حاضر شدند.

* هواداران سیدصالحی را با شعار «سیدآقای گل و بنگر را با شعار بنگر آسیایی» مورد تشویق قرار دادند.

* مازیار زارع بازیکن ملوان اولین نفری بود که وارد زمین شد و تماشاگران پس از مشاهده او شعار ۶تایی‌ها را سر دادند. زارع پس از ورود به زمین به سمت هواداران رفت و آنها برای او دست تکان دادند اما پرسپولیسی‌ها در واکنش به بازیکن ملوان او را هو کردند. همچنین هواداران ملوان با شعار مازیار قایقران او را تشویق کردند و بنری هم که روی آن نوشته شده بود «سیروس هنوز زنده است» و عکس مازیار زارع در کنار او بود در ورزشگاه نصب کردند.

* مازیار زارع به هنگام ورودش به زمین با بازیکنان پرسپولیسی در رختکن حضور داشتند خوش و بش کرد.

* جلال رافخوایی با محسن بنگر خوش و بش گرمی را انجام داد.

* هواداران علی دایی را مورد تشویق خود قرار دادند و سرمربی پرسپولیس برای آنها دست تکان دادند.