هفته پنجم لیگ برتر با انجام هشت مسابقه در روزهای پنج‌شنبه و جمعه برگزار می‌شود و استقلال و پرسپولیس مقابل […]

هفته پنجم لیگ برتر با انجام هشت مسابقه در روزهای پنج‌شنبه و جمعه برگزار می‌شود و استقلال و پرسپولیس مقابل داماش و ملوان باید به میدان بروند.

 

پرسپولیس – ملوان؛ باخت و مساوی ممنوع!

دیدار دو تیم همیشه جذاب و دیدنی بوده است. ملوان در ورزشگاه آزادی معمولا بهترین نمایش خود را ارائه می‌کند. پخش زنده بازی به جوانان این تیم انگیزه مضاعفی می‌دهد. ملوان هفته گذشته اولین برد خود را مقابل استقلال اهواز به دست آورد تا دراگان در انزلی روی خوش هم ببیند اما سرخپوشان اولین باخت خود را مقابل سایپا به دست آوردند و علی دایی دوست ندارد دومین باخت خود را تجربه کند بنابراین پرسپولیس با یک ترکیب هجومی به میدان خواهد آمد. دراگان هم می‌گوید که هیچ‌وقت تیمش را برای یک امتیاز به میدان نمی‌فرستد بنابراین انتظار می‌رود که یک دیدار زیبا و تماشاگر پسند را در ورزشگاه آزادی شاهد باشیم.
پرسپولیس  که در رده پنجم جدول است فقط در صورتی که فولاد، سپاهان، استقلال و تراکتورسازی در این هفته مقابل حریفان‌شان متوقف شوند و امتیاز از دست بدهند شانس صدرنشینی دارد احتمالی که بسیار ضعیف است. سرخپوشان بیش از ۱۰۰ هفته است که در لیگ برتر ایران صدرنشین نبوده‌اند. آخرین بار سرخپوشان پایتخت در هفته ششم لیگ دهم با علی دایی صدرنشین لیگ بوده‌اند. بنابراین اگر دایی می‌خواهد طلسم ۱۰۰ هفته‌ای سرخپوشان زودتر شکسته شود باید در این هفته قوی سپید را قربانی کند.

*پرسپولیس – ملوان انزلی – ساعت ۲۰ ، آزادی تهران

علیرضا فغانی – حسن کامرانی فر – سعید  زارع – غلامرضا جباری – ناظر: حسین خوشخوان

 

 

منبع: فارس