نمی خواهم بهانه بیاورم اما مصدومیت آخر فصل پیش در آمادگی ام تاثیر زیادی داشت. آن مصدومیت مرا عقب انداخت و هنوز که هنوز است آنطور که می خواهم آماده نیستم

نمی خواهم بهانه بیاورم اما مصدومیت آخر فصل پیش در آمادگی ام تاثیر زیادی داشت. آن مصدومیت مرا عقب انداخت و هنوز که هنوز است آنطور که می خواهم آماده نیستم
آقای گل فصل قبل لیگ برتر، اولین گلش را به استقلال خوزستان زد تا با روحیه ای بالا چشم انتظار بازی های آینده باشد.جلال رافخایی درباره گلی که به استقلال زد می گوید:« از دقیقه یک بازی را توفانی شروع کردیم. همان دقیقه یک می توانستیم گل بزنیم اما نشد. دقیقه ۵ کسی حواسش نبود اما من توپ را به تیر دروازه زدم. توپ را از هافبک دفاعی استقلال گرفتم، همه فکر کردند پاس می دهم اما توپ را به سمت دروازه حریف شلیک کردم که با بدشانسی ضربه ام به تیر دروازه خورد. یک توپ دیگر هم به تیر زدم اما خدا را شکر می کنم که یکی از ضرباتم به گل تبدیل شد. ما استحقاق برد را داشتیم و خدا را شکر می کنم که در هفته چهارم پای من به گل باز شد. امیدوارم از این به بعد هم خدا کمکم کند و هوای مرا داشته باشد تا بیشتر گل بزنم»
رافخایی در ادامه می گوید:« نمی خواهم بهانه بیاورم اما مصدومیت آخر فصل پیش در آمادگی ام تاثیر زیادی داشت. آن مصدومیت مرا عقب انداخت و هنوز که هنوز است آنطور که می خواهم آماده نیستم. خدا را شکر اولین گلم را زدم. همیشه به ثمر رساندن گل اول مهم است. اگر گل اول را بزنی روی غلتک می افتی که این اتفاق برای من هم افتاد. امیدوارم این روند ادامه داشته باشد و من بتوانم باز هم برای ملوان گل بزنم»
بعد از گل رافخایی، مازیار زارع از او هم خوشحالتر بود. رافخایی در این باره می گوید:« مازیار مثل دادشم است. من که گل می زنم انگار او زده. چشم نزنم مازیار هم عالی شده و به نظرم بهترین فصل فوتبالی اش را پشت سر می گذارد. وضعیت امسالش خیلی بهتر از سال قبل است. خودش هم که خدا را شکر یک گل زد و بازی خیلی خوبی انجام داد»
بعد از گل ، رافخایی شادی همیشگی خود را انجام داد و خوشحالی خود را با حمید غفاری تقسیم کرد. رافخایی در این باره می گوید:« داش حمید است دیگر. خداییش در هفته های اخیر خیلی به من روحیه داد و من هم سعی کردم از نقطه نظراتش استفاده کنم. دوست داشتم زودتر از هفته چهارم به ورزشگاه می آمد تا من هم زودتر پایم به گلزنی باز می شد. هر وقت او می آید من گل می زنم. به حمید هم گفته بودم اگر به ورزشگاه بیایی حتما گل می زنم و حالا خوشحالم که به قولم عمل کردم»
منبع : سایت گل