دو تیم ملوان و استقلال خوزستان در حالی به مصاف یکدیگر می‌روند که استقلال نسبت به ملوان نتایج بهتری گرفته و شاگردان عبداله ویسی هنوز باختی را تجربه نکرده‌اند.

دو تیم ملوان و استقلال خوزستان در حالی به مصاف یکدیگر می‌روند که استقلال نسبت به ملوان نتایج بهتری گرفته و شاگردان عبداله ویسی هنوز باختی را تجربه نکرده‌اند.
دو تیم ملوان و استقلال خوزستان در حالی به مصاف یکدیگر می‌روند که استقلال نسبت به ملوان نتایج بهتری گرفته و شاگردان عبداله ویسی هنوز باختی را تجربه نکرده‌اند. کسب پنج امتیاز از سه بازی و قرار گرفتن در مکان هفتم جدول برای تیمی که اولین حضورش در لیگ برتر را تجربه می‌کند، کاملا راضی کننده است و استقلالی‌ها نشان داده‌اند به هر تیمی به راحتی امتیاز نمی‌دهند. آنها حتی در بازی مقابل مس کرمان یک نیمه ده نفره بودند اما توانستند در کرمان یک امتیاز بگیرند. در سه مسابقه قبلی عبداله ویسی تیمش را با ترکیبی از نفرات جوان و باتجربه به زمین فرستاد تا جوانهایش دوندگی کنند و با تجربه‌هایش گلزنی کرده یا پاس گل بدهند.
ملوان هم از لحاظ بازیکن شرایط استقلال را دارد و دراگان اسکوچیچ تیمش را در بازی‌های گذشته طوری به زمین فرستاده که تلفیقی از جوانان و باتجربه‌ها باشد.
اما در این سه بازی او هنوز موفق به گلزنی نشده و تنها تیمی است که در حسرت گل به سر می‌برد. ملوانی‌ها در سه مسابقه اخیر خیلی خوب دفاع کرده‌اند و یک گلی هم که پذیرفته‌اند از روی نقطه پنالتی بوده است. ملوانی‌ها به جز دیدار اول مقابل صبای قم که چندان موقعیت گل خلق نکردند در دو مسابقه بعدی فرصت‌های زیادی به دست آوردند ولی نتوانستند از آنها استفاده کنند.
سه بازی گذشته ملوان تا حدود زیادی با تیم‌های متوسط انجام شده و استقلال خوزستان نیز تا حدودی از تیم‌‌های درجه دو لیگ به شمار می‌آید.
حال دراگان اسکوچیچ باید از این فرصت استفاده کرده و هر طور شده مقابل این تیم به برتری برسد چون در ادامه مسابقات سختی را در پیش دارد و هفته آینده در تهران میهمان پرسپولیس است که زیبا فوتبال بازی نمی‌کند اما خیلی خوب نتیجه می‌گیرد. در هر حال بازی کردن مقابل استقلال خوزستان آن هم در خانه به مراتب راحت‌تر از پرسپولیس خارج از خانه است که قوی سپید باید به فکر سه امتیاز باشد.
بخصوص که تا حدود زیادی سرمربی جدید این تیم ترکیب اصلی‌اش را شناخته و دیگر مصدوم و محروم نیز ندارد و می‌تواند روی همه نفراتش حساب باز کند. احتمالا تا حالا به گوش این مربی رسانده‌اند در فوتبال ایران به هر مربی بیش از چند هفته فرصت نمی‌دهند و اگر بخواهد با همین شرایط پیش برود موقعیتش به خطر می‌افتد و روز شمار برای برکناری‌اش آغاز می‌شود. پس استقلال بهترین تیم برای پیروز شدن است.
منبع : نود .نت