مربی تیم فوتبال بانوان ملوان بندرانزلی اعتقاد دارد تنها کسانی که به این تیم عشق دارند، می‌توانند در ملوان بمانند.

مربی تیم فوتبال بانوان ملوان بندرانزلی اعتقاد دارد تنها کسانی که به این تیم عشق دارند، می‌توانند در ملوان بمانند.

 

مریم ایراندوست در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره تمرینات تیم ملوان برای حضور در لیگ برتر و همچنین به تعویق افتادن بازی‌ها به مدت یک هفته، گفت: از خردادماه اردوهای‌مان را آغاز کرده‌ایم و در این هفته نیز اردویی در عباس‌آباد داشتیم تا با آمادگی کامل در لیگ شرکت کنیم، اما تعویق بازی‌ها برای تیم‌هایی مانند ما که تمرینات‌شان را زود شروع کرده‌اند لطمه وارد می‌کند. دلیلی برای تعویق بازی‌ها وجود ندارد.

 

ایراندوست ادامه داد: با امکاناتی که باشگاه برایمان در نظر گرفته خوب پیش رفته‌ایم، اما با عقب افتادن لیگ درجا می‌زنیم. انتظار یک لیگ خوب داشتیم اما مسابقات در همان هفته اول به تعویق افتاده است.

 

وی در پاسخ به این سوال که چه بازیکنانی به ملوان جذب شده‌اند یا چه بازیکنانی از این تیم رفته‌اند، اظهار داشت: بهناز طاهرخانی را از دست دادیم و سارا ظهرابی را جذب کردیم. باشگاه‌های متمول با پول‌های زیادی بازیکنان را جذب می‌کنند. طاهرخانی با ما قرارداد داخلی امضاء کرده بود، اما بعد از یک هفته اعلام کرد که نمی‌ماند و پس از آن شنیدیم با تیم دیگری قرارداد بسته است.

 

مربی تیم فوتبال بانوان ملوان در پاسخ به این سوال که آیا قرارداد طاهرخانی با باشگاه دیگر مشکل قانونی ندارد، عنوان کرد: من رضایت می‌دادم او برود. ما هیچ‌کسی را با اجبار در ملوان نگه نمی‌داریم. ملوان تیم بزرگی است هر کسی که با عشق کار کند نگه می‌داریم. سال بعد باید بیشتر به این موضوع رسیدگی شود.

 

ایراندوست در پاسخ به این سوال که برنامه‌هایتان برای تیم ملی بزرگسالان چه شد و نظر فدراسیون چیست، گفت: دوست دارم با جوانان کار کنم. با صحبت‌هایی که با شجاعی و کفاشیان داشتم قرار شد در رده سنی بزرگسالان برنامه‌هایم را بدهم. مسئولان فدراسیون هم جلسه‌ای را خواهند داشت و باید ببینند آیا فوتبال بانوان در اینچئون شرکت می‌کند یا نه. تیم ملی جوانان هم در حال حاضر برنامه‌ای ندارد.