داوران: – اشکان خورشیدی، آرمان اسعدی، حمیدرضا کنعانی، رضا عادل     اشکان خورشیدی ۳۳ ساله با قد ۱۷۷ و […]

داوران:

– اشکان خورشیدی، آرمان اسعدی، حمیدرضا کنعانی، رضا عادل

 


 

اشکان خورشیدی ۳۳ ساله با قد ۱۷۷ و ۷۶ کیلوگرم وزن دارای مدرک فوق دیپلم ریاضی است  . وی از سال ۷۶ وارد عرصه ی داوری شد و از سال ۸۷ در رقابتهای لیگ برتر قضاوت می کند .

 

ناظر داوری:

– اسماعیل صفری


محرومان:

مصدومان:

علی رمضانی و نیما دلاوری از ملوان


رتبه فعلی:

– ملوان در حال حاضر با احتساب کسر امتیاز با یک امتیاز در رده سیزدهم جدول رده بندی قرار دارد و در صورت کسب هر ۳ امتیاز دیدار می تواند در بهترین حالت تا رده هشتم صعود کند، اگر ملوان نتواند در این دیدار موفق به گرفتن امتیاز شود خطر سقوط تا رده آخر تهدیدش می کند.


آخرین دیدار:

–  راه آهن ۰ – ۰ ملوان بندرانزلی

– استقلال خوزستان ۰ – ۰ سایپا


نتایج تمامی دیدار های دو تیم در لیگ برتر:

تیم استقلال صنعتی خوزستان اولین دوره حضور خود در لیگ برتر ایران را تجربه می کند و به همین دلیل تاکنون این دو تیم با یکدیگر دیداری نداشته اند.


عکس نوشت :

عکس فوق مربوط به دیدار آلومنیوم هرمزگان و ملوان بندرانزلی از هفته سی و یکم دوره  قبلی لیگ برتر می باشد که ملوان با نتیجه ۳ بر ۲ شکست خورد، آخرین گل ملوان در لیگ برتر در این بازی بدست آمد!

مصاحبه مربیان:

– دراگان اسکوکیچ پیرامون بازی دو تیم گفت: ” تیم ما کاملا آماده است و مهدی‌زاده هم به جمع ما اضافه شده و می‌توانیم فردا از او استفاده کنیم. می‌خواهیم در این بازی پیروز شویم فقط هواداران باید به ما کمک کنند تا بهترین بازی خود را به نمایش بگذاریم و آنها را خوشحال به خانه‌هایشان بفرستیم.”

– محمد حبیبی مربی دروزاه بانان ملوان درباره دیدار با استقلال خوزستان گفت: “فیلم بازیهای این تیم را در لیگ برتر دیده ایم و آنالیز کردیم ، آنها تیم خوبی دارند و از نفرات با تجربه ای بهره می برند اما ما با توجه به اینکه روزهای زیادی است نبرده ایم ، محکوم به برد هستیم و مطمئنا در این بازی هجومی بازی خواهیم کرد تا ضمن کسب اولین سه امتیاز دل همه هواداران را که مدت هاست صبوری کرده اند و همواره در هر نقطه ای از کشور بازی داشتیم پشتیبانمان بودند ، شاد کنیم .”


ترکیب احتمالی:

آرمین رحیم زاده، امیر حسین فشنگچی ، سعید سالارازده، احمد آهی، سید احمد مهدی زاده ، سعید یوسف زاده، مازیار زارع(C)، شاهین ثاقبی، محسن یوسفی، مهدی شیری و سید جلال رافخایی.


آمار دو تیم در بازیهای خارج و داخل خانه ی خود در این فصل :

آمار دو تیم در این فصل برد مساوی باخت گل زده گل خورده امتیاز
ملوان ۰ ۱ ۰ ۰ ۰ ۱
استقلال خوزستان در خارج از خانه
۰ ۱ ۰ ۱ ۱ ۱

 

عملکرد دو تیم در ۵ بازی آخر خود در لیگ برتر این فصل :


آمار دو تیم در ۵ بازی آخر برد مساوی باخت گل زده گل خورده امتیاز
ملوان ۰ ۲ ۱ ۰ ۱ ۲
استقلال خوزستان ۱ ۲ ۰ ۳ ۱ ۵

 

آفساید :

– ملوانان تاکنون نتوانسته اند در لیگ برتر سیزدهم موفق به گلزنی شوند و از آخرین گلش در لیگ برتر چیزی بیشتر از ۵۵۰ دقیقه می گذرد!

– آخرین گل ملوان در انزلی را ۱۴۳ روز پیش سید جلال رافخایی در دیدار برابر مس که با نتیجه ۱ بر ۱ به پایان رسید به ثمر رساند.

– ۱۹۷ روز نیز از آخرین بازی که هواداران ملوان برد تیمشان را  در لیگ برتر  دیده اند می گذرد، ملوان آخرین بردش را برابر داماش د هفته بیست و چهارم فصل پیش با نتیجه ۳ بر ۱ بدست آورد.


حاصل خواهد شد؟! نظر خود را درباره نتیجه و ترکیب تیم با ما و سایر دوستان در میان بگذارید.

 

مرتضی صیاد چپری


منبع : ملوان کلاب.نت (www.MalavanClub.Net)