اختصاصی – پیش از دیدار با استقلال صنعتی خوزستان سراغ محمد حبیبی مربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی رفتیم تا شرایط کنونی تیم را از زبان وی بشنویم . در ادامه می توانید گفتگوی پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” را با محمد حبیبی مطالعه نمایید .

اختصاصی – پیش از دیدار با استقلال صنعتی خوزستان سراغ محمد حبیبی مربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی رفتیم تا شرایط کنونی تیم را از زبان وی بشنویم . در ادامه می توانید گفتگوی پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” را با محمد حبیبی مطالعه نمایید .

 

ملوان کلاب : بازی با راه آهن چطور بود ؟

 

فکر می کنم بازی خوبی انجام دادیم و روند پیشرفت ملوان در این دیدار کاملا مشهود بود ، اگرچه در گلزنی ناموفق بودیم ولی کلا تیم ما نشان داد که روند رو به رشدی را طی می کند . البته از حق نگذریم که راه آهن در دقایق پایانی یکی ، دو موقعیت بسیار خوب داشت که خوش شانس بودیم دروازه مان باز نشد .

 

ملوان کلاب : به نظر می رسد مجموعه ی تیم بسیار امیدوار به آینده هستند .

 

صد در صد . بازی با صبا شرایط خوبی نداشتیم و در بازی با داماش بهتر و در بازی با راه آهن بسیار بهتر از دو بازی اول کار کردیم و انشالله در آینده به ثبات تیمی خوبی خواهیم رسید .

 

ملوان کلاب : با توجه به اینکه مسابقات شروع شده است ، کار سرمربی تیم را چگونه ارزیابی می کنید .

 

آقای اسکوچیچ در بخش تمرین به واقع یکی از بهترین مربیانی است که تا کنون با آنها کار کرده ام . در خصوص عملکرد وی زمان نقش بسیار مهمی دارد ، مطمئنا وی افکار خاصی در ذهن دارد ولی به علت فشرده بودن مسابقات و ۱۶ تیمی و سخت شدن لیگ ، برای پیاده شدن تاکتیک های مورد نظر وی ، به یک پروسه زمانی نیاز است . البته آوراژِ سنی تیم بسیار پایین آمده است و به شخصه به این تیم با دراگان بسیار امیدوارم .

 

ملوان کلاب : آیا دراگان توانسته نسبت به روزهای اول ارتباط بهتر و موثرتری با اعضای کادرفنی داشته باشد ؟

 

صادقانه بگویم برای اولین بار است که با یک مربی خارجی کار می کنم و وی بارها بصورت خصوصی در مورد وضعیت تیم با ما صحبت می کند . وی تظرات اعضای کادر فنی را به صورت هفتگی می گیرد و به تمامی نکات توجه می کند . حتی در خصوص ارنج تیم و تعویض ها با همه مشورت می کند . البته بی شک این حق مسلم سرمربی است که تصمیم نهایی را بگیرد .

 

ملوان کلاب : با توجه به اینکه این هفته “FIFA DAY” می باشد و پاشنکو را به این دلیل در اختیار نداریم ، چه کسی درون دروازه خواهد ماند ؟

 

ابتدا باید در خصوص پاشنکو نکته ای را عرض کنم ، هم پاشنکو در این مدت به ملوان کمک کرده و هم ملوان به او ، وی زمانی که به ملوان آمد دروازه بان دوم تیم ملی مولداوی بود و اکنون وی دروازه بان اول این تیم است . پی اینجا یک رابطه با سود دو طرفه بوده . این هفته هم با توجه به اینکه جزو روزهای فیفا است به وی گفتیم اگر به عنوان دروازه بان اول قرار است بازی کند به تیم ملی کشورش برود و او نیز گفت در تماسی که با کادرفنی تیم ملی مولداوی داشته متوجه شده که در بازی با آندورا دروازه بان اول است و در صورتی که نمایش خوبی داشته باشد در بازی بعد مقابل انگلستان در ورزشگاه ومبلی لندن به عنوان دروازه بان اول به میدان می رود که آرزوی هر بازیکنی است در این استادیوم مقابل انگلستان بازی کند و به همین خاطر به وی اجازه دادیم به کشورش برود و در این بازی نیز آرمین رحیم زاده دروازه بان اول و ایمان صادقی دروازه بان دوم ما خواهد بود .

 

ملوان کلاب : بازی با استقلال خوزستان را چگونه می بینید ؟

 

فیلم بازیهای این تیم را در لیگ برتر دیده ایم و آنالیز کردیم ، آنها تیم خوبی دارند و از نفرات با تجربه ای بهره می برند اما ما با توجه به اینکه روزهای زیادی است نبرده ایم ، محکوم به برد هستیم و مطمئنا در این بازی هجومی بازی خواهیم کرد تا ضمن کسب اولین سه امتیاز دل همه هواداران را که مدت هاست صبوری کرده اند و همواره در هر نقطه ای از کشور بازی داشتیم پشتیبانمان بودند ، شاد کنیم .

 

ملوان کلاب : صحبت پایانی ؟

 

اولا از شما تشکر می کنیم که همیشه نسبت به بنده و تیم ملوان لطف داریم ، دوما از همه هواداران که در روزهای سخت از دست دادن پدرم در کنارم بودند و حتی روز بازی داماش قبل و بعد از بازی به من تسلیت گفتند و ابراز محبت کردند ، تشکر می کنم و امیدوارم لیاقت این همه محبت هواداران خونگرم ملوان را داشته باشم و با نتایح خوب اینهمه لطفشان را جبران کنیم .

 

 

شهرام شاهین

 

منبع : ملوان کلاب.نت (www.MalavanClub.Net)