۱۷ مرداد ، روز خبرنگار بهانه ای شد تا از همکارانمان در سایت “ملوان کلاب” که بدون هیچ چشم داشتی همواره همراهی مان کرده اند سپاسگذاری نماییم .

۱۷ مرداد ، روز خبرنگار بهانه ای شد تا از همکارانمان در سایت “ملوان کلاب” که بدون هیچ چشم داشتی همواره همراهی مان کرده اند سپاسگذاری نماییم .

 

نمی دانم می توانیم نام خود را خبرنگار بگذاریم یا خیر زیرا صرفا داشتن کارت خبرنگاری یا تهیه چند خبر کسی را خبرنگار نمی کند که یکی از شریف ترین و پر زحمت ترین شغل ها است ، اما نیک می دانم باید دست تمام کسانی را که در عرصه ی کار خبری این شهر بدونِ ریالی مزد و بدونِ کوچکترین چشمداشت سخت ترین کارها را انجام می دهند و وقت و انرژی و توان خود را صرفِ حمایت از شهر خود و نام جاویدانِ ملوان می کنند ، به گرمی فشرد و به آنها خسته نباشید گفت . کمترین کاری که از دستمان بر می آید در برابر کسانی که بارها فقط برای اینکه هوای ملوانشان را داشته باشند توهین و تهمت شنیدند اما پا پس نگذاشتند .

 

نمی توانیم نام خود را خبرنگار بگذاریم اما می توانیم با افتخار بگوییم گروهی از انزلی چی ها و هواداران ملوان گرد هم آمدیم و در حد توانمان بدون هیچگونه وابستگی و پشتوانه مالی برای حمایت از ملوان پیش قدم شدیم و بدون ادعا تلاشمان را کردیم که هوای ملوان را داشته باشیم .

 

در این روز قصد دارم از تمامی کسانی که سختکوشانه و فقط و فقط برای دلشان که نام بزرگ ملوان در آن گنجانده شده ، وقت و انرژی در این وبسایت هزینه می کنند تا بتوانیم در حد یک سایت هواداری مستقل کارِ خبریِ به روز و موثقی داشته باشیم تشکر ویژه نمایم ، بخش مدیریت سایت : مرتضی صیاد چپری ، شهرام شاهین ، رضا مظلوم و همکارانمان در بخش خبری ، عکس ، طراحی و ویدئو : مهران دیده بان ، مهرداد دیده بان ، مژده شجری کهن ، علی نوروزی ، سعید آقایی ، یاسین رحمان زاد ، آیدین شیر علیان ، سمیرا برقی زاده ، خشایار پور ادبی ، گلناز گلنارنیک ، مهدی شاهین  ، رامبد رشیدی و تمام عزیزانی که از گذشته تا به حال ما را یاری کردند . افتخار “ملوان کلاب” این است که اکثر قریب به اتفاق کسانی که در این سایت کارِ خبری انجام می دهند از کاربران همین وبسایت بوده اند و به نوعی دیگر باید از مخاطبان و کاربران همیشه همراهمان سپاسگذار باشیم .

 

در پایان نیز این روز را به همه ی رسانه هایی که هوای انزلی و ملوان را دارند ، تبریک و خسته نباشید عرض می نمایم .

 

ما هوای ملوان را داریم …

 

میثم شاهین

 

ملوان کلاب.نت (www.MalavanClub.Net)