دراگان اسکوکیچ پس از توقف تیمش برابر راه آهن گفت که نداشتن تمرکز دلیل اصلی تساوی برابر تیم تهرانی بوده است.

دراگان اسکوکیچ پس از توقف تیمش برابر راه آهن گفت که نداشتن تمرکز دلیل اصلی تساوی برابر تیم تهرانی بوده است.

 

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در نشست خبری پس از دیدار تیمش با راه آهن گفت:‌ بازی خوبی انجام دادیم اما ممکن بود ببازیم. نتیجه مساوی برای هر دو طرف خوب بود چون هر دو تیم شانس‌هایی برای گلزنی داشتند.

به گزارش ایسنا، وی افزود: منظورم این نیست که از فرصت گلزنی راضی هستیم بلکه منظورم این است که هر دو تیم موقعیت‌هایی داشتند که بازی را ببرند و به همین دلیل این نتیجه منصفانه بود.

 

وی ادامه داد: در این بازی تمرکز نداشتیم و مشکل اصلی ما همین بود نه مشکل بدنی. کارمان را تازه شروع کردیم و ظرف دو ماه نمی‌توانیم به آمادگی کامل برسیم اما رفته رفته خوب می‌شویم. تاکنون گل نزده‌ایم اما در سه بازی گذشته فقط یک گل خورده‌ایم که آن هم روی پنالتی بوده است.

اسکوکیچ در ادامه درباره کسر یک امتیاز از تیمش به دلیل تخلف تماشاگران گفت: دوست دارم هواداران، تیم خود را به نحو مثبت تشویق کنند. این تنبیه خوب نیست چون در واقع تیم را تنبیه کرده‌اند نه تماشاگران را.

وی در ادامه گفت: من دوست داشتم بازی را ببرم و سرمربی حریف هم دوست داشت بازی را ببرد و این باعث می‌شد که استرس شدیدی در موقعیت‌های ایجاد داشته باشیم.

وی درباره جلال رافخایی و موقعیت‌هایی که او از دست داد، گفت: به هر حال هر بازیکنی در دنیا هرچقدر هم که بزرگ باشد، موقعیت از دست می‌دهد.

 

سرمربی ملوان در پایان حاضر نشد درباره عملکرد داور دیدار صحبت کند.