داوران:

– جمشید محمدی، علی میرزابیگی، مهدی شفیعی، احمد صالحی

 

داوران:

– جمشید محمدی، علی میرزابیگی، مهدی شفیعی، احمد صالحی

 

 

ناظر داوری:

هدایت ممبینی

محرومان:

مصدومان:

احمد مهدی زاده

رتبه فعلی:

– ملوان در حال حاضر با ۱ امتیاز در رده سیزدهم جدول رده بندی قرار دارد و در صورت کسب هر ۳ امتیاز دیدار می تواند در بهترین حالت تا رده سوم صعود کند، اگر ملوان نتواند در این دیدار موفق به گرفتن امتیاز شود خطر سقوط تا رده آخر تهدیدش می کند.


آخرین دیدار:

– ملوان بندرانزلی ۰ – ۰ داماش رشت

–  سایپا ۰ – ۳ راه آهن


نتایج تمامی دیدار های دو تیم در لیگ برتر:ملوان ۴۳.۷۵% این مسابقات را با برد(۷)، ۱۸.۷۵% را با مساوی(۳) و ۳۷.۵% را با شکست(۶) پشت سر گذاشته است.


عکس نوشت :


 

عکس فوق مربوط به دیدار راه آهن و ملوان در دوره نهم لیگ برتر در انزلی می باشد که با نتیجه ۲ بر ۱ به صعود ملوان به پایان رسید، گل های ملوان را در این دیدار دسوزا و پژمان نوری به ثمر رساندند.


مصاحبه مربیان:

– “بیژن شجاعی در کنفرانس مطبوعاتی قبل از دیدار مقابل راه‌آهن گفت: ملوان امسال تغییرات زیادی داشته بازیکن از دست دادیم و ۱۲ یار جدید جذب شده است به دنبال ساختن تیمی هماهنگ هستیم. راه‌آهن حریف ما در مسابقه فردا تیم بسیار خوبی است و هر دو تیم به دنبال ارائه یک عملکرد هجومی هستند. وی افزود: هر دو تیم برای برد به میدان می‌آیند و فکر می‌کنم فردا بازی جذابی را مشاهده خواهیم کرد.”

– “امیرحسین فشنگچی درباره ی شرایط تیمش اظهار داشت : شرایط خوبی داریم و تمرینات منظمی را انجام می دهیم . آماده می شویم برای انجام یک بازی بسیار خوب مقابل راه آهن و امیدوارم بتوانیم موفق ظاهر شویم .وی ادامه داد : بازی دشواری مقابل راه آهن داریم و باید به بهترین شکل ممکن این بازی را به پایان برسانیم . راه آهن تیم خوبی است و مربی بزرگی دارد اما ما هم هرروز شرایط بهتری پیدا می کنیم و در این دیدار هم برای موفقیت به میدان می رویم .”

بازیکنان حاضر در اردو:

سرگئی پاشنکو ، آرمین رحیم زاده ، احمد آهی ، احمد مهدی زاده ، عزیز معبودی ، سعید سالارزاده ، نیما دلاوری ، سیامک کورروشی ، سهیل رحمانی ، مازیار زارع ، سعید یوسف زاده ، محمد پور رحمت الله ، مهدی شیری ، سید جلال رافخایی ، مهدی دغاغله ، شاهین ثاقبی ، اسماعیل صمدی ، محسن یوسفی ، امیر حسین فشنگچی و ایور وایتسر .


ترکیب احتمالی:

سرگی پاشینکو ، عزیز معبودی ، سعید سالارازده، احمد آهی، امیرحسین فشنگچی ، سعید یوسف زاده، مازیار زارع(C)، شاهین ثاقبی، محسن یوسفی، مهدی شیری و سید جلال رافخایی.


آمار دو تیم در بازیهای خارج و داخل خانه ی خود در این فصل :

آمار دو تیم در این فصل برد مساوی باخت گل زده گل خورده امتیاز
راه آهن ۰ ۱ ۰ ۰ ۰ ۱
ملوان در خارج از خانه
۰ ۰ ۱ ۰ ۱ ۰

 

عملکرد دو تیم در ۵ بازی آخر خود در لیگ برتر این فصل :


آمار دو تیم در ۵ بازی آخر برد مساوی باخت گل زده گل خورده امتیاز
ملوان ۰ ۱ ۱ ۰ ۱ ۱
راه آهن ۱ ۱ ۰ ۳ ۰ ۴

 

رو در رو :


– آخرین دیدار دو تیم در تهران شنبه ۶  آبان ۱۳۹۱ در ساعت ۱۵:۱۵ از هفته سیزدهم مسابقات لیگ برتر و به قضاوت سعید مظفری زاده، حسین طالقانی و محمدرضا غنو برگزار شد که در پایان ملوان با نتیجه ۱ بر صفر هر سه امتیاز بازی را کسب کرد.تک گل های ملوان در این دیدار را سید جلال رافخایی در دقیقه ۳۴ با یک شوت بسیار زیبا از پشت محوطه جریمه وارد دروازه حریف کرد.  ملوان با کسب آن سه امتیاز در پایان هفته سیزدهم با ۲۲ امتیاز در رده  چهارم جدول قرار گرفت.


– از نکات جالب توجه این دیدار می توان به حضور پرتعداد هواداران ملوان در ورزشگاه اختصاصی راه آهن اشاره کرد که کمکی فراوانی به ملوان برای کسب سومین برد پیاپی خود در آن زمان کرده بود.


آفساید :

– با تلاش های مسئول فرهنگی باشگاه جناب آقای سیروس مرادی یک دستگاه اتوبوس از طرف باشگاه ملوان و یک دستگاه از طرف تعدادی از هواداران ملوان جهت اعزام هواداران به تهران در نظر گرفته شد.

– دیدار دو تیم که در سال های قبل در ورزشگاه  اکباتان برگزار می شد اینبار به ورزشگاه تختی تهران انتقال یافت.

– ملوانان تاکنون  توانسته اند ۷ بار راهن آهن را در لیگ برتر شکست دهند که  ۳ بار آن در تهران بوده است. در دو بازی اخیر در تهران نیز ملوان توانسته هر دو بار با نتیجه ۱ بر ۰ به برتری دست یابد که هر ۲ گل توسط جلال رافخایی به ثمر رسیده است.

– ملوان هنوز نتوانسته در لیگ سیزدهم گلی به ثمر برساند و فردا کار سختی در برابر راه آهنی دارد که در دو بازی خود در لیگ برتر گلی دریافت نکرده است.


به نظر شما در این دیدار چه نتیجه ای حاصل خواهد شد؟! نظر خود را درباره نتیجه و ترکیب تیم با ما و سایر دوستان در میان بگذارید.

 

مرتضی صیاد چپری


منبع : ملوان کلاب.نت (www.MalavanClub.Net)