رئیس باشگاه رئال مادرید، فلورنتینو پرز، در تور تابستانی رئال مادرید در ایالات متحده، با کریستیانو رونالدو جلسه‌ای داشته است که […]

رئیس باشگاه رئال مادرید، فلورنتینو پرز، در تور تابستانی رئال مادرید در ایالات متحده، با کریستیانو رونالدو جلسه‌ای داشته است که در مورد سؤ تفاهم‌ های دو طرف با هم صحبت کرده و قراردادی جدید تا سال ۲۰۱۸ را با باشگاه تنظیم کردند.

 

اگر این خبر درست باشد، رونالدو بالاترین دستمزد را در ۵ فصل آینده لالیگا با ۱۷ میلیون یورو خواهد داشت. این رقم ۱ میلیون یورو بالاتر از دستمزد سالیانه لیونل مسی است و این قرارداد خیال لوس بلانکوس را از حضور این بازیکن در سانتیاگو برنابئو راحت خواهد کرد.

تا به امروز، رونالدو ۶۰% از حق تبلیغات خود را در اختیار دارد و ۴۰% از آن به باشگاه می‌‌رسد اما در قرارداد جدید او درصد حق تبلیغات خود را افزایش داده و گفته می‌‌شود که مسئولان باشگاه هم با آن موافق هستند. منابع نزدیک به پرز و رونالدو می‌‌گویند: ” واضح است که در حال حاضر، تفاهم بیشتری میان این دو وجود دارد.”

 

حالا خود رونالدو هم می‌‌داند که توسط افراد داخلی‌ باشگاه بیشتر مورد ستایش است. رئال مادرید در نظر دارد که تمدید قرارداد این بازیکن را با شروع فصل جدید لالیگا در تاریخ ۱۷ آگوست اعلام کند. تاریخی‌ که رئال مادرید امیدوار است گرث بیل هم در آن زمان در پیراهن مادریدی‌ها باشد. کلید اصلی‌ این تمدید قرارداد، خورخه مندس مدیر برنامه‌های پرتغالی این بازیکن است که وکیل و باشگاه را متقاعد کرده است که هیچ باشگاهی بزرگتر از رئال مادرید برای وی وجود ندارد.

 

منبع: طرفداری