هواداران ملوان که در ورزشگاه تختی حاضر شده بودند تیم خود را ۹۰ دقیقه تشویق کردند و اعتراضی هم به کسر یک امتیاز کمیته انضباطی انجام ندادند.

 

 

هواداران ملوان که در ورزشگاه تختی حاضر شده بودند تیم خود را ۹۰ دقیقه تشویق کردند و اعتراضی هم به کسر یک امتیاز کمیته انضباطی انجام ندادند.

 

 

 

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، دیدار تیم‌های راه‌آهن و ملوان در چارچوب هفته سوم لیگ برتر از ساعت ۲۲ در ورزشگاه تختی با حضور حدود ۴۰۰ هوادار برگزار شد.

 

* حدود ۲۵۰ هوادار ملوانی در ورزشگاه تختی تهران حاضر شده بودند آنها طبلی با خود آورده بودند و دائم در ابتدای بازی در طول ۹۰ دقیقه تیم خود را تشویق می‌کردند. نکته قابل توجه این بود که با وجود کسر ۱ امتیاز از ملوان از سوی کمیته انضباطی به علت فحاشی تماشاگران آنها اما هواداران انزلی اعتراضی به این موضوع نکردند و در این دیدار فقط تیم خود را تشویق کردند.

 

* حدود ۱۵۰ هوادار راه‌آهنی نیز در ورزشگاه حاضر بودند اما آنها نسبت به ملوانی‌ها ساکت‌تر بودند و در اکثر اوقات بازی آرام دیدار را دنبال می‌کردند.

 

* امید نمازی، دستیار کی‌روش در جایگاه حضور داشت و این بازی را از نزدیک تماشا می‌کرد. همچنین غلامرضا بهروان رئیس کمیسیون مسابقات لیگ نیز در ورزشگاه حضور داشت. وی در صندلی‌های پلاستیکی کنار نیمکت راه‌آهن نشسته بود و بازی را نگاه می‌کرد.

 

* فرزاد آشوبی بازیکن راه‌آهن در دقیقه ۱۹ با شوتی توپ را به تیرک عمومی دروازه ملوان کوباند.

 

* دو کودک چهار پنج ساله نیز در ورزشگاه حضور داشتند.

 

*  آشوبی از راه‌آهن در دقیقه ۷۱ مصدوم شد و جای خود را به سامان آقازمانی داد.

 

*‌ بلندگوی ورزشگاه تختی تمامی تعویض‌ها و اتفاقات بازی را اعلام می‌کرد.

 

* در دقایق پایانی بازیکنان راه‌آهن صاحب یک موقعیت گل شدند که نتوانستند از آن استفاده کنند این صحنه باعث شد اعتراض شدید منصور ابراهیم‌زاده را در بر داشته باشد.

 

* ملوانی‌ها در این دیدار برتری نسبی نسبت به راه‌آهن داشتند اما نتوانستند از موقعیت‌های به وجود آمده خود استفاده کنند.

 

این دیدار در پایان با نتیجه بدون گل به پایان رسید که هواداران ملوانی نیز پس از این بازی، بازیکنان ملوان را مورد تشویق خود قرار دادند.