کمیته ی انضباطی فدراسیون فوتبال به دلیل حواشی دیدار ملوان – داماش ، با کسر یک امتیاز از ملوان این تیم را جریمه کرد .

کمیته ی انضباطی فدراسیون فوتبال به دلیل حواشی دیدار ملوان – داماش ، با کسر یک امتیاز از ملوان این تیم را جریمه کرد .

 

به گزارش “ملوان کلاب” و به نقل از ایسنا ، در بازی ملوان و داماش به خاطر فحاشی طرفداران ملوان یک امتیاز از تیم ملوان کسر شد. ضمن این‌که تیم داماش به خاطر رفتار تماشاگرانش محکوم به پرداخت سه میلیون تومان جریمه شد . ضمن اینکه رای سه باشگاه فوق در خصوص کسر امتیاز قابل تجدیدنظرخواهی است و در سایر بخش‌ها (جریمه‌های مالی، تذکر و تشویق) قطعی و لازم‌الاجراست .

 

پس از اعلام این رای حسن زاده رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در گفتگو با فارس از حمایت صادق درودگر مدیرعامل باشگاه ملوان از رای صادره خبر داد اما درودگر در مصاحبه با ایسنا مخالفت خود با صدور این رای را اینگونه نشان داد :

 

مدیرعامل باشگاه ملوان بندرانزلی در واکنش به کسر یک امتیاز از این تیم به دلیل فحاشی تماشاگران گفت: حتما به این حکم اعتراض می‌کنیم، تماشاگران ما کاری نکرده‌اند.

 

محمدصادق درودگر در گفت‌وگو خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در واکنش به کسر یک امتیاز از تیم فوتبال ملوان به دلیل فحاشی تماشاگران این تیم گفت: مگر تماشاگران ما چه کرده‌اند که مستحق چنین جریمه‌ای باشیم؟ تماشگاران ما کاری نکرده‌اند. حتما به این حکم اعتراض می‌کنیم.

 

وی همچنین گفت: شنیده بودم که کمیته انضباطی، داماش را به دلیل تخلف تماشاگرانش در دیدار با سایپا جریمه کرده است ولی این کمیته چیزی درباره محروم یا محکوم شدن ما به ما نگفته است. کمیته انضباطی در صورتی که بخواهد ما را محروم کند، باید به ما اطلاع دهد؛ در حالی که چنین حکمی به ما داده نشده است.