مربی تیم ملوان بندرانزلی گفت: ۲ تیم فردا برای کسب پیروزی به میدان می‌آیند و بازی هجومی را مشاهده خواهیم کرد.

مربی تیم ملوان بندرانزلی گفت: ۲ تیم فردا برای کسب پیروزی به میدان می‌آیند و بازی هجومی را مشاهده خواهیم کرد.

 

به گزارش خبرگزاری فارس، بیژن شجاعی در کنفرانس مطبوعاتی قبل از دیدار مقابل راه‌آهن گفت: ملوان امسال تغییرات زیادی داشته بازیکن از دست دادیم و ۱۲ یار جدید جذب شده است به دنبال ساختن تیمی هماهنگ هستیم. راه‌آهن حریف ما در مسابقه فردا تیم بسیار خوبی است و هر دو تیم به دنبال ارائه یک عملکرد هجومی هستند.

 

وی افزود: هر دو تیم برای برد به میدان می‌آیند و فکر می‌کنم فردا بازی جذابی را مشاهده خواهیم کرد.

 

مربی ملوان در مورد جدایی نفرات زیادی از ملوان اظهار داشت: بازیکنان پیشنهادات خوبی داشتند و از تیم جدا شدند. یک مربی بادانش و بسیار توانا را به تیم آوردیم. اکثر تمرینات ما در ورزشگاه تختی برگزار می‌شود تا هواداران بتوانند عملکرد مربی را ببینند. خوشبختانه در سطح شهر از عملکرد اسکوکیچ رضایت دارند او می‌تواند به عنوان یک معلم به فوتبال انزلی کمک کند و آن را متحول کند.

 

شجاعی تاکید کرد: او با بازیکنان جوان کار می‌کند و نیاز به زمان دارد هواداران باید به او فرصت دهند تا تیم از این شرایط بیرون بیاید. فردا آرمان رضایی را به دلیل مصدومیت و سعید عزت‌الهی را به دلیل حضور در اردوی تیم ملی زیر ۱۷ سال در اختیار نداریم.

 

به گزارش خبرگزاری فارس به دلیل حضور اسکوکیچ سرمربی ملوان در تمرینات این تیم بیژن شجاعی به جای او در کنفرانس مطبوعاتی حاضر شد.