مدافع تیم فوتبال ملوان گفت : من اگر در بازی مقابل داماش بازی نکردم به خاطر مصدومیت بود .

مدافع تیم فوتبال ملوان گفت : من اگر در بازی مقابل داماش بازی نکردم به خاطر مصدومیت بود .

 

امیرحسین فشنگچی در گفت وگو با خبرنگار اوج نیوز ، درباره ی شرایط تیمش اظهار داشت : شرایط خوبی داریم و تمرینات منظمی را انجام می دهیم . آماده می شویم برای انجام یک بازی بسیار خوب مقابل راه آهن و امیدوارم بتوانیم موفق ظاهر شویم .

 

وی ادامه داد : بازی دشواری مقابل راه آهن داریم و باید به بهترین شکل ممکن این بازی را به پایان برسانیم . راه آهن تیم خوبی است و مربی بزرگی دارد اما ما هم هرروز شرایط بهتری پیدا می کنیم و در این دیدار هم برای موفقیت به میدان می رویم .

 

مدافع ملوان درباره ی این که آیا کسب یک امتیاز از دو بازی راضی کننده نیست ، تاکید کرد : قطعاً خوب نیست اما اول فصل است و نمی توان زیاد در این باره حرف زد . در بازی اول که ۱۰ نفره شدیم و شرایط فرق داشت اما مقابل داماش هم برای پیروزی بازی کردیم و می توانستیم به گل برسیم که بدشانس بودیم و به هدف مان نرسیدیم . من اطمینان دارم ، رفته رفته شرایط بهتر می شود و در پایان فصل در نیمه ی بالای جدول قرار خواهیم گرفت .

 

فشنگچی درباره ی این که گفته می شود ، اسکوچیچ اعتقاد چندانی به وی ندارد ، افزود : چنین چیزی صحت ندارد . من اگر در بازی مقابل داماش بازی نکردم به خاطر مصدومیت بود . برای بازی بعدی مشکلی ندارم و می توانم مقابل راه آهن به میدان بروم . مشکلی با اسکوچیچ ندارم و رابطه ی مان بسیار خوب است .

 

منبع : اوج نیوز