مدیرعامل ملوان با تقبیح پایین کشیده شدن تندیس سیروس قایقران، آن را عملی صورت گرفته از سوی هواداران اصیل داماش ندانست.

مدیرعامل ملوان با تقبیح پایین کشیده شدن تندیس سیروس قایقران، آن را عملی صورت گرفته از سوی هواداران اصیل داماش ندانست.

 

محمدصادق درودگر در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) درباره‌ پایین کشیده شدن تندیس مرحوم سیروس قایقران از سوی تماشاگران داماش در داربی گیلان گفت: به هر حال این اتفاق افتاد. کاری که بسیار قبیح است اما از مردم انزلی که این صحنه را دیدند و جو را متشنج نکردند، متشکرم. گیلان استانی فرهنگی است و قطعا هواداران اصیل داماش این کار را نکرده‌اند. بهتر است کمتر دراین‌باره صحبت کنیم؛ چرا که این ماجرا یک لکه ننگ برای کل استان گیلان است.

 

او در ادامه افزود: متاسفانه عده‌ای از تماشاگران داماش پس از بازی به یک سری از ماشین‌های بیرون ورزشگاه آسیب رساندند. البته باز هم می‌گویم که این کار را هواداران اصیل داماش به طور قطع انجام نداده‌اند.

 

مدیرعامل ملوان در پاسخ به این سوال که آیا ناظر فدراسیون این ماجرا را دیده یا خیر، اظهار کرد: ناظر فدراسیون این حادثه را ندیده ولی ما هم قصد شکایت نداریم. به نظرمان صحیح نیست در سطح گیلان دو تیم باشند و از هم شکایت کنند. این اتفاق یک مساله درون خانوادگی است و باید تلاش کنیم تا داربی گیلان را آرام‌آرام از لحاظ فنی و کیفی به سطح برتری برسانیم و از لحاظ حواشی آن را کنترل کنیم. امیدوارم داماشی‌ها هم‌ چنین نظری داشته باشد؛ چرا که احساس کردم آقای ناظمی هم چنین نظری دارند و امیدوارم دیگر شاهد این اتفاقات نباشیم.

 

درودگر در ادامه با تمجید از عملکرد تیمش در داربی گیلان افزود: بازی عالی و تاکتیکی‌ای را به نمایش گذاشتیم و فرصت‌های گلزنی زیادی را به دست آوردیم ولی خودخواهی در زدن ضربات آخر، مانع از پیروزی ما شد. تعدادی از بازیکنان ما مصدوم یا تازه از بند مصدومیت رها شده بودند. مثل آقای دغاغله. با این حال جوانان جایگزین آنها آن‌قدر خوب بودند که جای خالی آن بازیکنان به چشم نمی‌خورد. روند تیمی ما رو به جلو است و هر روز بهتر می‌شویم. الان در حال آماده شدن برای بازی برابر راه‌آهن هستیم و روز دوشنبه با حضور در تهران، تمریناتمان را در این شهر ادامه می‌دهیم تا برای بازی روز سه‌شنبه آماده شویم.