صادق درودگر در گفت و گو با خبرنگار اوج نیوز درباره ی فحاشی های رخ داده در بازی دیشب ملوان […]

صادق درودگر در گفت و گو با خبرنگار اوج نیوز درباره ی فحاشی های رخ داده در بازی دیشب ملوان و داماش اظهارداشت : خودم در بخش VIP ورزشگاه حضور داشتم و چیز زیادی نشنیدم اما گزارش هایی که دیشب به دستم رسید ، نشان داد که فحاشی ها نسبت به سال های گذشته کمتر شده که البته باید از این هم کمتر شود و کلاً از بین برود .

وی ادامه داد : من از تمام کسانی که با فرزندان خود در ورزشگاه حضور داشتند و این فحاشی ها را شنیدند ، عذرخواهی می کنم . این فحاشی ها مختص انزلی نیست و باید در تمام شهرها اتفاقی بیفتد که دیگر شاهد شنیده شدن الفاظ رکیک نباشیم . متاسفانه ما فقط در فوتبال به دنبال فرهنگ سازی هستیم و توجه نمی کنیم که این فرهنگ سازی باید از دوران مدرسه برای کودکان انجام شود .

درودگر افزود : طبق گزارش هایی که به من رسیده ، دیشب عده ی کمی و در مدت زمان کوتاهی فحاشی کردند . متاسفانه ورزش ما در ساختار خود مشکل دارد . من برای عباسی احترام قایلم اما وقتی او را از وزارت تعاون به وزارت ورزش و جوانان می آورند ، معلوم است که نمی تواند کار خاصی انجام دهد . همین ادغام وزارت ورزش و جوانان بزرگترین اشتباه بود .

مدیرعامل ملوان درخصوص عملکرد اسکوچیچ گفت : من از عملکرد اسکوچیچ راضی هستم چون او بازی به بازی بهتر می شود . وی شبانه روز مثل یک انزلی چی برای ملوان زحمت می کشد و به آینده ی ملوان امیدوارم .