سازمان لیگ برنامه هفته‌های چهارم، پنجم، ششم و هفتم لیگ برتر را اعلام کرد.

 

سازمان لیگ برنامه هفته‌های چهارم، پنجم، ششم و هفتم لیگ برتر را اعلام کرد.

 

 

سازمان لیگ برنامه هفته چهارم تا هفتم لیگ برتر را به شرح زیر اعلام کرد.

 

هفته چهارم؛ گرامیداشت عید بزرگ بندگی روزه‌داران عید سعید فطر و تجلیل از مقاومت اسلامی

شنبه ۱۹ مرداد

فولاد خوزستان- داماش ساعت ۲۰ و ۳۰ ورزشگاه تختی اهواز

استقلال- صبای قم- ساعت ۲۰ و ۳۰ ورزشگاه آزادی

یکشنبه ۲۰ مرداد

گسترش فولاد تبریز- فجر سپاسی ساعت ۱۹ و ۴۵ ورزشگاه یادگار امام تبریز

مس کرمان- ذوب‌آهن ساعت ۱۹ و ۴۵ ورزشگاه امام علی کرمان

نفت تهران- راه‌آهن ساعت ۱۹ و ۴۵ ورزشگاه دستگردی تهران

ملوان- استقلال خوزستان ساعت ۱۹ و ۴۵ ورزشگاه تختی انزلی

سپاهان- تراکتورسازی ساعت ۱۹و ۴۵ ورزشگاه فولاد شهر اصفهان

سایپا- پرسپولیس ساعت ۲۰و ۳۰ ورزشگاه انقلاب کرج

 

 

هفته پنجم؛ تکریم و تعظیم جانفشانی آزادگان میهن اسلامی و گرامیداشت بازگشت آنان به ایران اسلامی

پنجشنبه ۲۴ مرداد ماه

داماش- استقلال ساعت ۲۰ و ۳۰ ورزشگاه عضدی رشت

جمعه ۲۵ مرداد

فجرسپاسی- سپاهان ساعت ۱۹ و ۴۵ ورزشگاه حافظیه شیراز

تراکتورسازی تبریز- مس کرمان ساعت ۱۹ و ۴۵ ورزشگاه یادگار امام تبریز

ذوب‌آهن- سایپا ساعت ۱۹ و ۴۵ ورزشگاه فولادشهر

صبای قم- گسترش فولاد تبریز ساعت ۱۹ و ۴۵ ورزشگاه یادگار امام قم

راه‌آهن- فولاد خوزستان ساعت ۱۹ و ۴۵ ورزشگاه تختی

استقلال خوزستان -نفت تهران ساعت ۲۰ و ۳۰ ورزشگاه تختی اهواز

پرسپولیس – ملوان ساعت ۲۰ و ۳۰ ورزشگاه آزادی تهران

 


هفته ششم؛ گرامیداشت یاد و شهادت سیدعلی اندرزگو و تکریم هفته پهلوانی

جمعه اول شهریور

گسترش فولاد تبریز- داماش ساعت ۱۹ و ۳۰ ورزشگاه یادگار امام تبریز

فجرسپاسی- تراکتورسازی ساعت ۱۹و ۳۰ ورزشگاه حافظیه

سایپا- مس کرمان ساعت ۱۹ و ۳۰ ورزشگاه انقلاب کرج

ملوان- ذوب‌آهن ساعت ۱۹ و ۳۰ ورزشگاه تختی انزلی

سپاهان- صبای قم ساعت ۱۹ و ۳۰ ورزشگاه ذوب‌آهن فولاد شهر

فولاد خوزستان- استقلال خوزستان ساعت ۲۰ و ۱۵ ورزشگاه تختی اهواز

نفت تهران- پرسپولیس ساعت ۲۰ و ۱۵ ورزشگاه آزادی تهران

یکشنبه سوم شهریور

استقلال- راه‌آهن ساعت ۲۰ و ۱۵ ورزشگاه آزادی تهران

هفته هفتم؛ تعظیم و تکریم یاد و نام رئیس مذهب شیعه امام جعفر صادق (ع) و گرامیداشت شهادت دولت شهیدان رجایی و باهنر

پنجشنبه ۷ شهریور

استقلال خوزستان- استقلال تهران ساعت ۲۰ و ۱۵ ورزشگاه تختی اهواز

جمعه ۸ شهریور

داماش گیلان- سپاهان ساعت ۱۹ و ۳۰ ورزشگاه عضدی رشت

صبای قم- فجر سپاسی ساعت ۱۹ و ۳۰ ورزشگاه یادگار امام قم

مس کرمان- ملوان انزلی ساعت ۱۹ و ۳۰ ورزشگاه امام علی کرمان

راه‌آهن- گسترش فولاد ساعت ۱۹ و ۳۰ ورزشگاه تختی تهران

ذوب‌آهن- نفت تهران ساعت ۱۹ و ۳۰ ورزشگاه فولادشهر اصفهان

تراکتورسازی- سایپا ساعت ۱۹ و ۳۰ ورزشگاه یادگار امام تبریز

پرسپولیس- فولاد خوزستان ساعت ۲۰ و ۱۵ ورزشگاه آزادی