سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان گفت: داور یک پنالتی برای ما می توانست بگیرد که این کار را نکرد. به […]

سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان گفت: داور یک پنالتی برای ما می توانست بگیرد که این کار را نکرد.


به گزارش خبرگزاری فارس ، افشین ناظمی پس از تساوی بدون گل برابر ملوان در نشست خبری اظهار داشت: بازی خوبی بود هر دو تیم به دنبال گلزنی بودند البته به دلیل حساسیت دربی مسابقه کیفیتی که انتظار می‌رفت را نداشت. بازیکنان دو تیم سعی می‌کردند بی‌توجه به مسائل حاشیه‌ای باشند و در زمین فوتبال خود را بازی کنند.

وی ادامه داد: چند موقعیت گلزنی داشتیم که در ضربات آخر بی‌دقت بودیم. در دقیقه ۹۲ نیز به دلیل تعارف بازیکنانمان یک موقعیت خوب گلزنی را از دست دادیم. یک مهاجم ششدانگ این موقعیت‌ها را از دست نمی‌دهد.

سرمربی داماش با اشاره به مسائل فنی بازی، گفت: تیم ما تهاجمی بازی کرد و ملوان به دنبال بازی مستقیم بود و می‌خواست از این طریق به گل برسد به همین دلیل بازی زیاد در میانه میدان شکل نگرفت. ما می‌خواستیم روی زمین بازی کنیم ولی ملوان بازیکنان ما را پرس کرده بود.

ناظمی در مورد فحاشی‌های زیاد که در جریان بازی انجام شده بود، گفت:‌ هر دو باشگاه ملوان و داماش سعی کردند جوّ خوب و دوستانه‌ای در ورزشگاه حاکم باشد ولی برخی این جو را خراب کردند که برای آنها متاسفم.

سرمربی داماش در مورد داور مسابقه اظهار داشت: داور می‌توانست یک پنالتی برای ما بگیرد که این کار را نکرد. البته بهتر است کارشناسان داوری در این مورد اظهارنظر کنند.