در این هماورد تیمی پیروز میدان است که با قلبش بازی کند و این را بازیکنان ملوان به طرفدارانشان بدهکارند .

در این هماورد تیمی پیروز میدان است که با قلبش بازی کند و این را بازیکنان ملوان به طرفدارانشان بدهکارند .

 

 

 

در آستانه داربی گیلان ، غلامرضا محمدوند مربی و پیشکسوت تیم فوتبال ملوان بندرانزلی ، یادداشت زیر را در اختیار سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی گذاشته است :

شاید داربی گیلان زودتر از آنچه که فکر می کردیم اتفاق افتاده باشد ، اما هر چه هست این مسابقه جذابیتها و حساسیتهای خود را همیشه به همراه دارد ، در هر زمان و هر موقعیتی که انجام شود .

 

مطمئناٌ هر دو تیم تمرینات تاکتیکی زیادی در طول هفته انجام داده اند اما یقیناً تیمی برنده میدان است که با قلبش بازی کند ، گرچه این کار شجاعت بسیار می خواهد .

 

امکان دارد برخی معتقد باشند که هر تیمی ژنرال های بیشتری داشته باشد برنده است اما من میگویم امروز روز سربازهاست ، سربازانی که حاضرند برای تیمشان جانفشانی کنند .

 

آری سرنوشت بازی امروز را جوانانی تعیین خواهند کرد که برای بزرگتر شدن لحظه شماری میکنند.

 

آیا شاهد یک بازی زیبا خواهیم بود؟ آیا یکبار دیگر فوتبال ایران به احترام نبوغ جوانان استانمان  کلاه از سر بر میدارد ؟ در ملوان به یمن یک آینده نگری تحسین برانگیز جوانان زیادی پا به عرصه ی ظهور نهاده اند ، جوانانی که آینده منتظرقدمهای آنان است ، و طرفداران بی صبرانه به انتظار حماسه سازیشان نشسته اند .

 

گر چه میدانند برای اینکار باید به تیم فرصت بدهند ، اما این همان تضادی است که فردا ممکن است روی سکوها گریبان آنها را بگیرد .

 

از یک طرف به کارگیری یک مربی خارجی جهت تعلیم و تربیت جوانان با استعداد این شهر که سرمایه های آینده ملوان هستند مستلزم صرف یک دوره ی مشخصی است و از طرف دیگر نتیجه ی دیدار ملوان و داماش چیزی نیست که طرفداران به هر دلیلی  بتوانند به راحتی از آن بگذرند.

 

بنابر این میتوان گفت در این هماورد تیمی پیروز میدان است که با قلبش بازی کند و این را بازیکنان ملوان به طرفدارانشان بدهکارند…


غلامرضا محمدوند ، مربی ملوان

 

منبع : سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی