سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان گفت: بازیکنان دو تیم ملوان و داماش نسبت به حاشیه‌ها بی‌توجه باشند.   افشین ناظمی […]

سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان گفت: بازیکنان دو تیم ملوان و داماش نسبت به حاشیه‌ها بی‌توجه باشند.

 

افشین ناظمی در نشست خبری بیش از بازی با ملوان در جمع خبرنگاران گفت: شرایط خوبی داریم و امیدوارم که یک بازی جوانمردانه برگزار شود. هر دو تیم هم استانی هستیم و امیدوارم این بازی از حاشیه‌ها دور باشد. از تماشاگران دو تیم می‌خواهم که در این بازی فرهنگی غنی گیلانی‌ها را نشان دهند و فقط تیم خودشان را تشویق کنند تا همه از این فوتبال لذت ببرند.


به گزارش فارس، وی ادامه داد: کادر فنی ملوان تغییر کرده است و ما فقط یک بازی از این تیم مقابل صبا دیده‌ایم و تا آنجا که شناخت داشته‌ایم حریف را آنالیز کرده‌ایم. سعی کرده‌ایم که نقاط ضعف خودمان را برطرف کنیم. امیدوارم یک بازی جذاب و دیدنی از کار درآید.
سرمربی داماش با اشاره به سابقه بازی دو تیم عنوان کرد:‌در گذشته هم حساسیت بین این دو تیم بود، اما وضعیت حاشیه‌ها اینقدر بد نبود. مردم دو شهر رشت و انزلی هیچ مشکلی با هم ندارند و فقط در روز مسابقه است که چنین اتفاقاتی رقم می‌خورد. بازیکنان دو تیم باید به حاشیه‌ها بی‌توجهی کنند و تمرکزشان باید بر روی مسائل فنی و بازی باشد. من بهترین رفقایم از انزلی است و امیدوارم در این دربی و دیدار برگشت خط قرمزی بر روی حاشیه‌ها کشیده شود.
ناظمی تصریح کرد: گیلان مردان بزرگی به ایران در عرصه‌های مختلف معرفی کرده است و بازی داماش و ملوان هم جذاب‌ترین بازی بعد از بازی استقلال و پرسپولیس است.
سرمربی داماش در مورد مشکلات دو باشگاه عنوان کرد: فوتبال رشت و انزلی مدتی است که دچار مشکلات مادی شده است. این مشکلات باعث شد فصل گذشته سخت‌ترین شرایط را داشته باشیم. ملوان مدتی زیر نظر منطقه آزاد بود و مشکلی نداشت. داماش هم در دو سال هیچ مشکلی نداشت و پس از اینکه به لیگ برتر آمد و اتفاقاتی افتاد مشکلات زیادی گریبانگیر این دو باشگاه شد. ملوان و داماش اگر مشکلات مالی نداشته باشند، می‌توانند از بهترین تیم‌های ایران باشند، در حال حاضر متاسفانه فقط اسم فوتبال ما حرفه‌ای است و باشگاه‌ها درآمدی که باید داشته باشند، ندارند.