سرمربی ملوان می‌گوید از اهمیت بازی با داماش برای مردم انزلی باخبر است.

سرمربی ملوان می‌گوید از اهمیت بازی با داماش برای مردم انزلی باخبر است.

 

 

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دراگان اسکوچیچ در نشست خبری پیش از بازی با داماش گیلان گفت: برای من هر بازی اهمیت زیادی دارد و این بازی هم از اهمیت خاصی برای من برخوردار است. با شکستی که هفته پیش در قم داشتیم امیدوارم که بتوانیم در این هفته جبران کنیم. می‌دانم که این بازی اهمیت خاصی برای مردم انزلی دارد و این مسئولیت من را زیاد می‌کند. داربی‌های زیادی داشتیم و البته داربی‌های زیادی را هم تجربه کرده‌ام ولی هر بازی با بازی‌های بعد تفاوت‌های زیادی دارد. ممکن است شما ۱۰ بازی را هم برده باشید ولی در یک بازی شکست بخورید. فقط می‌توانم بگویم که تجربه کافی را در زمینه داربی‌ها دارم.

 

 

وی در ادامه افزود: امیدوارم که فردا هوشمندانه‌تر از حریف بازی کنیم. نمی‌خواهم عذر و بهانه بیاورم. هفته گذشته بازی خوبی انجام ندادیم. البته گرمای شدید و ۱۰ نفره شدن و ۷۰ دقیقه در آن گرما با یک بازیکن کمتر دویدن هم نصیب ما شد. من تیمم را فردا تهاجمی به میدان می‌فرستم.

 

 

وی در مورد صادر شدن کارت بازی ایوور ویچسر گفت: کارت بازی ایوور صادر شده است ولی باید خودم تشخیص بدهم که این بازیکن را بازی بدهم یا نه. همچنین امیرحسین فشنگچی تنها مصدوم ماست که مشخص نیست به این بازی برسد یا نه و احمد آهی هم محروم است.

 

 

وی در پایان گفت: باران روزهای گذشته تاثیر زیادی در روند تمرین‌های ما نداشت و ما تمرین‌های شادابی را دنبال کردیم. فقط در پایان باید بگویم که دلیل انجام تمرین‌های بدون حضور هوادار و رسانه‌ها، این بود که چند نفر از تمرین‌ها یادداشت برمی‌داشتند و ما نمی‌خواستیم که تمرین‌ها با حضور آن‌ها برگزار شود.