خبرگزاری تسنیم: مدافع – هافبک تیم فوتبال ملوان بندرانزلی مدعی شد، پیروزی در دربی گیلان برای مردم این شهر از نان شب هم واجب‌تر است.

خبرگزاری تسنیم: مدافع – هافبک تیم فوتبال ملوان بندرانزلی مدعی شد، پیروزی در دربی گیلان برای مردم این شهر از نان شب هم واجب‌تر است.

حسن اشجاری در گفت‌‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره شکست یک بر صفر ملوان مقابل صبای قم در هفته اول لیگ برتر اظهار داشت: در روز بازی هوای قم بسیار گرم بود و حتی قمی‌ها عنوان می‌کردند تا به امروز دمای ۴۷ درجه را تحمل نکرده بودند! با وجود این شرایط بازی خوبی انجام دادیم اما  شکست خوردیم.

 

وی با یادآوری اینکه در هفته‌های اول لیگ برتر تیم‌ها به هماهنگی لازم نرسیده‌اند، افزود: در دقایق ابتدایی نیمه اول بازی ۱۰ نفره شدیم که این مسئله کارمان را سخت کرد اما با این وجود می‌توانستیم مقابل صبا بازنده نباشیم.

 

مدافع – هافبک ملوان درباره دربی گیلان بین ملوان و داماش خاطر نشان کرد: طبیعتا پیروزی مقابل داماش برای انزلی‌چی‌ها از اهمیت زیادی برخوردار است. بدون شک در این بازی از امتیاز میزبانی استفاده خواهیم کرد و ۳ امتیاز را مقابل هواداران خود کسب می‌کنیم.

 

اشجاری با اشاره به تیم داماش گفت: ظاهرا تیم داماش در بازی اول خود خوب بازی کرده است اما دربی همیشه شرایط متفاوتی دارد و نمی‌توان روی بازی‌های گذشته ۲ تیم حساب کرد.

 

وی افزود: داماش بیشتر بازیکنان خود را حفظ کرده و تنها چند بازیکن از جمله علیرضا جهانبخش و  حسین ابراهیمی را از دست داده است. از سوی دیگر تیم تغییرات زیادی داشته و با ترکیبی متفاوت از فصل گذشته وارد مسابقات شده است.

 

مدافع – هافبک ملوان با بیان اینکه «دربی همیشه برای گیلانی‌ها حساس بوده است»، گفت: این بازی برای هواداران ۲ تیم حساسیت زیادی دارد ولی برای ما بازیکنان مسابقه‌ای است که فقط ۳ امتیاز دارد. دوست دارم در روز بازی با داماش ورزشگاه تختی انزلی را به رنگ سفید ببینم و هواداران مانند همیشه ملوان را تشویق کنند.

 

اشجاری ضمن تاکید براینکه برای بازیکنان داماش کری نمی‌خواند، افزود: بازیکنان داماش دوستان قدیمی ما هستند. همانطور که گفتم این دیدار برای طرفداران حساس بوده اما برای بازیکنان تنها ۳ امتیاز دارد. با این حال واقعیتش را بخواهید پیروزی مقابل داماش برای مردم انزلی از نان شب واجب‌تر است!

 

وی در خاتمه تصریح کرد: به نظرم دربی گیلان همانند دیدار پرسپولیس و استقلال است، چرا که هواداران ۲ تیم حاضرند تیم‌شان در کل مسابقات لیگ بد بازی کند ولی در دربی گیلان پیروز شود.