هافبک ملوان می‌گوید داربی گیلان حساسیت زیادی دارد و کری خوانی میان دو شهر است.

هافبک ملوان می‌گوید داربی گیلان حساسیت زیادی دارد و کری خوانی میان دو شهر است.

 

 

 

محسن یوسفی درباره داربی گیلان عنوان کرد: برای مردم گیلان این دیدار از بازی استقلال و پرسپولیس مهم‌تر است. نخستین بار است که این داربی را تجربه می‌کنم ولی همین الان جو آن دیدار را در شهر می‌بینم. این دیدار کری‌خوانی بین دو شهر است. از نوع رفتار مردم، حساسیت باشگاه و جو میان بازیکنان به راحتی می‌توان فهمید که دیدار ملوان و داماش یک دیدار معمولی نیست.

به گزارش ایسنا ، او در ادامه افزود: متاسفانه نتوانستیم انتظارها را در هفته اول برآورده کنیم و اگر نتوانیم نمایش خوبی برابر داماش داشته باشیم، کارمان در ادامه لیگ سخت می‌شود. با بازیکنان هم قسم شده‌ایم که شکست برابر صبا را جبران و دل مردم انزلی را شاد و آنها را برای ادامه لیگ امیدوار کنیم.

هافبک ملوان در پاسخ به این سوال که جو داربی تهران را چقدر متفاوت با داربی گیلان می‌داند، اظهار کرد: داربی تهران برای کل ایران است و این داربی تنها اختصاص به گیلان دارد. حساسیت این داربی منطقه‌ای است. در داربی تهران ۱۰۰ هزار تماشاگر حاضر هستند ولی در داربی انزلی ۱۰ هزار نفر اما این ۱۰ هزار نفر همه متعصب هستند و جو خاص‌تری در این داربی وجود دارد.

یوسفی در ادامه با ابراز امیدواری از موفقیت ملوان برابر داماش بیان کرد: اسکوچیچ خودش شرایط ملوان را می‌بیند. او خودش از اهمیت این دیدار مطلع است و شرایط را درک می‌کند. او مربی خوبی است و اگر کمی شانس هم یاریش کند، نتایج خوبی را به دست خواهد آورد. به هواداران انزلی قول می‌دهم که تمام تلاش‌مان را در بازی برابر داماش به نمایش بگذاریم و دست پر از بازی خارج شویم.

هافبک ملوان در پایان با اشاره به دیدار صبا و ملوان تصریح کرد: تا زمانی که یازده نفره بودیم، بازی برابری را ارائه دادیم اما با ۱۰ نفره شدن‌مان شرایط بد شد و با وجود داشتن چند موقعیت در ضدحمله موفق به گلزنی نشدیم. باید این را هم بگویم که صبایی‌ها انصافا بهتر از ما ظاهر شدند.