بندرانزلی – سید جلال رافخایی بازیکن ارزشمند و با اخلاق تیم فوتبال ملوان بندرانزلی کفش طلایی آقای گلی لیگ برتر خود را به مسجد قائمیه بندرانزلی هدیه کرد .

بندرانزلی – سید جلال رافخایی بازیکن ارزشمند و با اخلاق تیم فوتبال ملوان بندرانزلی کفش طلایی آقای گلی لیگ برتر خود را به مسجد قائمیه بندرانزلی هدیه کرد .

 

 

 

به گزارش روز دوشنبه ایرنا ، رافخایی که در فصل قبل لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های ایران با ۱۹ گل زده عنوان آقای گلی را به خود اختصاص داده بود ۱۸ تیر ماه امسال در مراسم انتخاب برترین‌های لیگ دوازدهم ، کفش طلایی آقای گلی لیگ برتر را از علی دایی دریافت کرد.

 

آقای گل لیگ برتر که در رسانه های انزلی به نام « پسر خوب انزلی » شهرت دارد پیش از این نیز کلیه جوایزی را که در جشن آقای گلی لیگ برتر به وی اهدا شده بود به همراه پیراهن مهدی(عج) به مسجد مقدس جمکران اهداء کرده بود.

 

سید جلال رافخایی که سالها از نمازگزاران و خیرین مسجد قائمیه است در سالهای اخیر چندین بار توسط کانون فرهنگی این مسجد مورد تجلیل قرار گرفته است .

 

سید جلال رافخایی متولد ۱۳۶۳ بندرانزلی است . وی فوتبال را از تیم نوجوانان استقلال انزلی آغاز کرد و در تیم نوجوانان ، جوانان ، امید و بزرگسالان ملوان به بازی ادامه داد.

 

جلال رافخایی اولین بار توسط علی دایی در سال ۲۰۰۸ به تیم ملی فوتبال ایران دعوت شد و اولین بازی خود را در تاریخ ۱۷ مرداد ۱۳۸۷ مقابل تیم ملی فلسطین انجام داد.

 

قهرمانی در مسابقات فوتبال غرب آسیا ۲۰۰۸ به همراه تیم ملی فوتبال ایران ، سومی در لیگ برتر فوتبال ایران سالهای ۹۰-۸۹ به همراه تیم ذوب آهن اصفهان ، قهرمانی فوتبال ، کسب مقام چهارم جوانان کشور همراه با ملوان ، قهرمانی امیدهای کشور با ملوان ، صعود به لیگ برتر و کسب مقام هفتم لیگ برتر همراه بزرگسالان ملوان از جمله موفقیت های اوست.