خبرگزاری تسنیم: مدیرعامل باشگاه ملوان گفت که هدایتی قول داده تا فردا یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون را به صورت نقدی به باشگاه ملوان بدهد.

خبرگزاری تسنیم: مدیرعامل باشگاه ملوان گفت که هدایتی قول داده تا فردا یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون را به صورت نقدی به باشگاه ملوان بدهد.

صادق درودگر در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد شروع لیگ که برای ملوان با شکست مقابل صبا همراه بود اظهار داشت: بازی زیبا و دلچسبی برگزار شد. این دیدار برای ما بیشتر حکم یک بازی تدارکاتی را داشت. قبل از شروع لیگ بازی تدارکاتی سنگینی نداشتیم و فقط دیدار با پرسپولیس بود که باعث شد نقاط ضعف‌مان را شناسایی کنیم.

 

وی افزود: وقتی تیمی دچار تغییرات زیادی می‌شود زمان می‌خواهد تا اعضای آن به هماهنگی لازم برسند. من از اول هم گفتم تیم ما ۶-۷ هفته زمان نیاز دارد تا به هماهنگی لازم برسد البته به این معنا نیست که باید در تمام این بازی‌ها شکست بخوریم. ما امتیاز تمام بازی‌ها را می‌خواهیم.

 

مدیرعامل باشگاه ملوان درباره دربی پنج‌شنبه شب گیلان میان ۲ تیم ملوان و داماش عنوان کرد: بازیکنان ملوان همیشه برای دربی حاضر و آماده‌‌اند. مطمئن باشید در این بازی هم تمام تلاش خود را انجام می‌دهند و مشکلی نیست. همیشه انگیزه لازم برای بازی با داماش را داریم.

 

درودگر درباره اینکه برای جلوگیری از حاشیه‌های احتمالی این دیدار چه کارهایی انجام شده است گفت: هماهنگی‌های لازم را انجام دادیم و با لیدرهای تیم و مسئولان استان جلساتی را برگزار کردیم. قرار است لیدرهای ۲ باشگاه نیز نشستی مشترک با هم داشته باشند و افطاری  در کنار هم باشند. همه در تلاشیم تا دیداری در شأن فوتبال کشور و ملوان برگزار شود.

 

وی با اشاره به تیم داماش تاکید کرد: داماش می‌خواهد حقانیت خود را ثابت کند و از مربی جوان و با انگیزه‌ای هم بهره می‌برد. چنین تیم‌هایی خطرناکند و بازی با آنها مشکل است و حتی می‌توانند معادلات را به هم بزنند. زمانی صبا چنین شرایطی را داشت و توانست سهیمه لیگ قهرمانان را کسب کند.

 

مدیرعامل باشگاه ملوان در مورد هدایتی و شرط او برای پرداخت بدهی ملوان به تسنیم گفت: هدایتی قرار بود برای فصل گذشته ۵۰۰ میلیون و  برای این فصل یک میلیارد پرداخت کند.او پرداخت این مبلغ‌ها را منوط به این دانست که نامش به طور کامل از سهامداران باشگاه خارج شود و در این صورت  به صورت نقدی مبلغ مورد نظر را پرداخت می‌کند. فعلا ما به قولمان عمل کردیم و سابقه هم نشان داده که او به قولی که می‌دهد عمل می‌کند.

 

وی در مورد اینکه چه زمانی قرار است هدایتی به قولش عمل کند گفت: من به تهران آمده‌ام و قرار است تا چهارشنبه این اتفاق بیفتد.