مربیانی که در فصل های گذشته روی نیمکت تیم های لیگ برتر حضور داشتند حالا با پشت خط ماندن، در کمین لغزش همکاران خود هستند.

مربیانی که در فصل های گذشته روی نیمکت تیم های لیگ برتر حضور داشتند حالا با پشت خط ماندن، در کمین لغزش همکاران خود هستند.
به گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران، با استعفای مجتبی تقوی از تیم فوتبال مس کرمان قبل از آغاز لیگ سیزدهم، اولین سرمربی از سمت خود کنار رفت تا در هفته آینده نیز شاهد برکناری یا استعفای دیگر مربیان حاضر در لیگ برتر فوتبال باشیم.

امسال با کاهش تیم های لیگ از ۱۸ به ۱۶ تیم، تهدید برای کنار گذاشته شدن مربیان از نیمکت، بیشتر از سال های گذشته شده است، به طوری که مربیان پشت خط مانده در کمین لغزش دیگر همکاران خود در روی نیمکت های ۱۶ تیم لیگ هستند.

در بین ۱۶ تیم لیگ برتر فوتبال ۴ باشگاه از مربیان خارجی استفاده کرده اند که فیرات در سایپا، کرانچار در سپاهان،‌ لوکا در ذوب آهن، اسکوکیچ در ملوان هستند که هواداران اصفهانی و شمالی انتظارات زیادی از تیم های خود دارند.

تماشاگران شیرازی به دلیل شکست تیم فوتبال فجر سپاسی شیراز از حریف خود، از عملکرد غلامحسین پیروانی انتقاد کردند تا کمی این مربی با اخلاق احساس خطر کند.

صمد مرفاوری، پرویز مظلومی، حمید درخشان، مهدی تاتار، محمد احمدزاده، اکبر میثاقیان، رسول کربکندی، حمید استیلی و فرهاد کاظمی از جمله مربیانی هستند که پشت خط حضور روی نیمکت های لیگ برتری مانده اند.