هافبک تیم فوتبال پرسپولیس خطاب به مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت: من کلاهبردار هستم یا شما که در این ماه مبارک […]

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس خطاب به مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت: من کلاهبردار هستم یا شما که در این ماه مبارک دنبال سود پول خود هستید.

قاسم دهنوی در مورد شکایت باشگاه سپاهان و اینکه او را مجرم به کلاهبرداری دانستند، گفت: آقای رحیمی چطور می‌تواند در ماه مبارک رمضان چنین تهمتی بزند و اسم کلاهبردار روی یک بازیکن بگذارند. من کلاهبردار هستم یا شما که بازیکنان سابق‌تان در تراکتورسازی و سایر تیم‌ها همچنان طلب دارند. چند نفر را از آب خوردن انداختید. وقتی مسئولیتی دارید فکر می‌کنید هر حرفی می‌توانید بزنید، رحیمی اندازه ای نیست که این حرف ها را بزند.

به گزارش فارس ، وی در مورد اینکه سپاهانی‌ها ادعا کردند که او با این تیم قرارداد بسته و نیمی از مبلغ قراردادش را دریافت کرده است، عنوان کرد: من نصف آن پول را گرفتم اما بعد از جلسه کمیته انضباطی به وکیلم دادم و در صورت جلسه‌ای وکیل من آن پول را باز گردانده است. فکر می‌کنم رحیمی احتمالا به دنبال سود پولش است.

هافبک پرسپولیس تاکید کرد:‌ همان زمان در کمیته انضباطی در وجه خودم چکی که مبلغش همان ۵۰% سپاهان بود نوشتم و آن را به وکیلم دادم که او با صورت جلسه‌ای قرار بود پول را باز گرداند. این به ضرر خودشان است. اصلا مشکلی وجود ندارد، نمی دانم چرا این حرف ها را می زند! فکر کنم آنها سود پولشان را می‌خواهند و در اسلام نیز نمی‌دانند که این مسئله ایراد دارد. آقای رحیمی پول بازیکنانت را بده؛ با بازیکنان سایر تیم‌ها چه کاری دارید؟ در این ماه مبارک که همه حال و هوای معنوی دارند و بر سر سفره های افطار می‌نشینند چرا چنین بحث‌هایی را مطرح می‌کنید؟ شما با پرسپولیس مذاکره می‌کنید و قید شرط می گذارید. دو بازیکن ما را بی خیال شوید و ما از یک بازیکن می‌گذریم، حالا چنین حرفی را بیان می کنید! باشگاه پرسپولیس هم از دو بازیکن شما طلب دارد آیا تاکنون مسئولان باشگاه پرسپولیس به آنها کلاهبردار گفته‌اند؟ مطمئن باشید به دلیل این حرف ها شکایت می کنم. آقای رحیمی آن میز به کسی وفا نمی کند.

دهنوی با ابراز ناراحتی فراوان از صحبت‌های مطرح شده، عنوان کرد: ‌از سپاهان شکایت می‌کنم تا معلوم شود من کلاهبردار هستم یا شما که می‌خواهید سود بگیرید. برخی کاری نکنند که صداهایش را در دوباره در اختیار دیگران بگذارم تا آبرویشان برود. مملکت این طور نیست که هرکسی کار خودش را انجام دهد. هر کس برای خودش شخصیت دارد. من هم اگر بخواهم می‌توانم مثل آنها جوّ‌ را بر هم بزنم. می‌توانم بگویم چرا سرپرست تیمش تصمیم به استعفا گرفت. این کارها را نکنید، چرا که این رفتارها اصلا خوب نیست.

وی در مورد پیروزی پرسپولیس مقابل تراکتورسازی و اینکه در این بازی عملکرد بسیار خوبی داشت، گفت: البته شرایط بدنی‌ام صددرصد خوب نشده، اما روز به روز بهتر می‌شوم. متاسفانه فشار روانی زیادی روی من وجود دارد امیدوارم با پشت سر گذاشتن این مسائل دل هواداران را به دست بیاورم.

هافبک پرسپولیس در مورد رویارویی با ذوب‌آهن خاطرنشان کرد: بازی بسیار سختی در پیش داریم، درست است که آنها هفته گذشته شکست خورده‌اند اما مطمئنا از لحاظ روحی و روانی تاکنون خود را آماده این مسابقه کرده‌اند. باید بازی مقابل تراکتورسازی را فراموش کنیم و فقط به فکر این دیدار باشیم، انشاءالله بتوانیم در هفته دوم نیز با دست پر میدان را پر کنیم.