مریم رحیمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره پیشنهاد قطر و فرانسه برای بازی در این کشورها، گفت: […]

مریم رحیمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره پیشنهاد قطر و فرانسه برای بازی در این کشورها، گفت: در مسابقات آسیایی که در بنگلادش برگزار شد از طریق هلنا کاستا، سرمربی تیم به من پیشنهاد بازی در این کشورها داده شد، اما قرار است تا ۲۰ مرداد پاسخ نهایی را بدهم.

وی در پاسخ به این سوال که نظر فدراسیون و خانواده‌ات در این باره چیست، اظهار داشت: اگر شرایطش خوب باشد خانواده‌ام قبول می‌کنند. آنها گفته‌اند هر جایی که خودم صلاح بدانم می‌توانم بازی کنم. با خانم شجاعی هم صحبت کرده‌ام و فدراسیون در این باره با کاستا در ارتباط است. باید ببینیم مبلغ پیشنهادی آنها چقدر است. اگر از بازی در کشورهای عربی آغاز کنم برایم بهتر است. فرانسه شرایط سخت‌تری دارد.

رحیمی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه به نظر می‌رسد قطر در فوتبال نسبت به ایران ضعیف‌تر است، آیا بازی در این کشور در روند بازی‌هایت تاثیرگذار نیست، عنوان کرد: فقط می‌دانم لیگ قطر سه ماهه است، اما باید بگویم لیگ ایران هم سطح کیفی بالایی ندارد که بگویم بازی در قطر روی بازی من تاثیر می‌گذارد. بازی در این کشور می‌تواند راه را برای حضورم در کشورهای دیگر باز کند.

خانم گل لیگ برتر ایران که از تیم‌های داخلی نیز چند پیشنهاد داشته است، در این باره به فارس گفت: ملوان و شهرداری بم هم پیشنهاد داده‌اند، اما با توجه به اینکه سال گذشته در بم بازی کردم و از نظر مالی حمایت بهتری می‌کند، ترجیح می‌دهم در این تیم بازی کنم، اما همه چیز تا ۲۰ مرداد مشخص خواهد شد.