جلسه توجیهی لیدرهای باشگاه ملوان بندرانزلی در راستای دربی گیلان برگزار شد .

جلسه توجیهی لیدرهای باشگاه ملوان بندرانزلی در راستای دربی گیلان برگزار شد .

 

 

 

 

 

مسوول فرهنگی باشگاه ملوان از جلسه توجیهی لیدرهای باشگاه فوتبال ملوان بندرانزلی در راستای دیدار با تیم داماش گیلان خبر داد .


در راستای هماهنگی بین لیدرهای باشگاه ملوان در خصوص بازی ملوان و داماش ، عصر امروز (یکشنبه) جلسه ای با حضور محمد صادق درودگر مدیر عامل باشگاه ملوان ، محمود پیشگاه هادیان معاونت ورزشی باشگاه ملوان ، سرهنگ طیری رییس پلیس امنیت نیروی انتظامی شهرستان بندرانزلی و معاون ایشان سروان نجف پور برگزار شد .


در این جلسه مدیر عامل باشگاه ملوان در خصوص میزبانی خوب در روز بازی ، نکاتی را به لیدرها متذکر شد . در ادامه جلسه سیروس مرادی مسوول فرهنگی باشگاه ملوان اظهار داشت : با توجه به این که در ماه مبارک رمضان قرار داریم ، تمام تلاش خود را در جهت میزبانی شایسته باشگاه ملوان از باشگاه داماش با احترام به حریف و هواداران آنها انجام خواهیم داد .


در ضمن سیروس مرادی خطاب به رییس پلیس امنیت شهرستان بندرانزلی در خصوص نحوه ورود هواداران داماش به ورزشگاه تختی انزلی و همچنین عدم ورود بنر یا دست نوشته یا پرچم تحریک کننده نکاتی را یاد آور شد .


در ادامه نیز جناب سرهنگ طیری ، موارد امنیتی و همچنین جلسات متعدد هماهنگی با دادستان محترم شهرستان بندرانزلی در خصوص نحوه برخورد و پیشگیری را به سمع حضار رساند .


در پایان نیز همه اعضای حاضر متفق القول به این نتیجه رسیدند که باشگاه ملوان میزبان شایسته ای برای باشگاه داماش باشد و به امید خدا بازی تماشاگر پسندی را ارائه کند .


 

 

DSC_9415

 

DSC_9416

 

DSC_9411

 

DSC_9412

 

منبع : سایت رسمی باشگاه ملوان بندر انزلی