مدیرعامل ملوان ضمن انتقاد شدید از علی دوستی درباره داربی گیلان می‌گوید پیروزی در این دیدار انگیزه مضاعفی به تیم […]

مدیرعامل ملوان ضمن انتقاد شدید از علی دوستی درباره داربی گیلان می‌گوید پیروزی در این دیدار انگیزه مضاعفی به تیم برنده در ادامه لیگ می‌دهد.

درباره داربی گیلان گفت: این دیدار جذابترین بازی در استان گیلان محسوب می‌شود و دو تیم بسیار علاقمند هستند که در این دیدار پیروز شوند. در گیلان مردم فوتبال را می‌فهمند و ما هم حساسیت این دیدار را می‌دانیم. می‌خواهیم با تمام وجود به میدان برویم و پیروزی در این دیدار، انگیزه مضاعفی به هر دو تیم برای ادامه کار می‌دهد.

به گزارش ایسنا،او در ادامه و در پاسخ به این سوال که ملوان به تیمی که او انتظار داشت تبدیل شده یا خیر؟ بیان کرد: به خاطر تغییراتی که داشته، هنوز با فرم ایده‌آل فاصله داریم. من اول فصل هم گفتم که از منتقدان می‌خواهم تا هفته هشتم صبر کنند. این به معنای شکست در شش بازی نیست، بلکه در فرم بازی ملوان است. مردم انزلی تفاوت برد و شانسی را از تیمی که واقعا فوتبال بازی می‌کند را می‌دانند. به هر حال من به بازیکنان و کادر فنی تیم ایمان دارم و مطمئنم در ادامه این تیم بازی‌های بسیار خوبی را به نمایش می‌گذاریم.

مدیرعامل ملوان در ادامه با اشاره به مشکلات مالی تیمش، افزود: بعضی از بازیکنان اصلی ملوان، دیر به ما اضافه شدند. مثل سالارزاده که یک هفته‌ قبل از آغاز لیگ به ما پیوست. همان طور که گفتم همه این مسائل حل خواهد شد و ما تلاش خواهیم کرد تا مردم انزلی را خوشحال کنیم. مردم انزلی لایق محبت و موفقیت هستند. خود من شخصا خدمت آقای احمدی نژاد رفتم و ایشان قول مساعد داد تا مشکلات ملوان حل شود. من از ایشان می‌خواهم که در روزهای پایانی کارش، یک خاطره خوب برای مردم انزلی بر جای بگذارند. با این کار سلامتی جوانان فراهم و نشاط اجتماعی ایجاد می‌شود و ناهنجاری‌های اجتماعی شهر پایین می‌آید. می‌دانم ایشان کارهای زیادی دارند، اما وضعیت و مشکلات مالی ملوان، خواست مردم استان گیلان است.

او در پاسخ به این پرسش که نظرش راجع به اظهارات کارلوس کی‌روش چیست؟ گفت: آقای تاج در مصاحبه‌ای خواسته‌اند که ما در این رابطه صحبتی نکنیم و ما هم به همین دلیل ترجیح می‌دهیم صحبتی انجام ندهیم. اما به نظر من هیچ گاه یک مربی نباید خودش را بالاتر از دیگران بداند. نمونه اخیر آن را درباره آقای صادق محرمی و عزت اللهی می‌بینیم. من با آقای علی دوستی صحبت کرده‌ام که این دو بازیکن را برای دیدار ما با صبا در اختیار، ملوان قرار دهد. ایشان ابتدا قبول کرد، اما به پدر محرمی زنگ زد و گفت اگر صادق محرمی در ملوان بازی نکند او را از تیم ملی خط می زند. پدر محرمی به من زنگ زده و می‌گوید فرزندش استرس گرفته و به همین دلیل مجددا با علی دوستی تماس گرفتم. به او گفتم آنها را به تیم باز می‌گردانم، ولی علی دوستی گفت جا نداریم و خلاصه این که به دلیل غیبت محرمی برابر صبای قم، آقای دوستی او را از تیم ملی خط زده است.

درودگر در ادامه افزود: من می‌خواهم بدانم که کار من فرضا غلط باشد، بازیکن چه گناهی دارد؟ آقای علی دوستی من شما را دوست دارم و آرزومند موفقیت شما در تیم‌های پایه هستم ، اما این چه کاری بود که کردید؟ این نمی‌شود که باشگاه‌ها بازیکن پرورش دهند و سرمربی تیم برخورد شخصی با آنها کند. ما باید از خودمان خاطره خوب بگذاریم نه این که زحمات همه را با سلایق شخصی از بین ببریم.