سرمربی تیم فوتبال داماش گفت : موقعیت‌های زیادی را در دیدار مقابل سایپا به دست آوردیم که متاسفانه نتوانستیم از […]

سرمربی تیم فوتبال داماش گفت : موقعیت‌های زیادی را در دیدار مقابل سایپا به دست آوردیم که متاسفانه نتوانستیم از آن ها استفاده کنیم .

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس ، افشین ناظمی پس از تساوی یک بر یک داماش مقابل سایپا عنوان کرد : بازی اول بود و نمی‌توان خیلی در مورد مسایل فنی روی آن تمرکز کرد . ما موقعیت‌های زیادی داشتیم اما از آن ها استفاده نکردیم .
وی ادامه داد : ما چندین بازیکن اصلی خود را در اختیار نداشتیم و به جای آن ها جوان‌ها را به میدان فرستادیم . عسگری ، کبه ، متوسل‌زاده را در اختیار نداشتیم و با حضور آن ها در هفته‌های آینده بهتر هم می‌شویم .
سرمربی داماش یادآور شد : قبول دارم که نتوانستیم از موقعیت‌های به دست آمده ، به خوبی استفاده کنیم . تاکتیک ما این بود که از کناره‌ها روی دروازه ی سایپا فشار بیاوریم اما آن ها این نقاط را بسته بودند و عملاً ما به عمق رو آوردیم که توانستیم در پایان وقت‌های تلف شده به گل برسیم .
ناظمی با اشاره به دیدار هفته ی آینده مقابل ملوان و دربی گیلان تصریح کرد : از هواداران خواهش می‌کنم تا فرهنگ غنی گیلان را به نمایش بگذارند . برای ما این دیدار هم سه امتیاز دارد و حساسیت خاصی ندارد . از ملوان شناخت خوبی داریم و با توجه به این که بازی دوم است ، طبیعتاً بهتر از این بازی ظاهر خواهیم شد . البته این بازی برای تماشاگران حساسیت دارد .
وی در مورد مشکل گلزنی داماش گفت : من این موضوع را قبول دارم باید خط حمله ما بهتر کار کند ، بی دقتی مهاجمان مان در برخی مواقع مشکل‌ساز شده و این مشکل باید برطرف شود تا در آینده با مشکل رو به رو نشویم .