مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: پرسپولیسی‌ها و حتی سرمربی تیم ملی بدانند،ما به بازیکن باغیرتی مثل سید جلال حسینی افتخار می‌کنیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: پرسپولیسی‌ها و حتی سرمربی تیم ملی بدانند،ما به بازیکن باغیرتی مثل سید جلال حسینی افتخار می‌کنیم.

 به گزارش فارس، وی افزود: آقای فردوسی‌پور اگر با ما مخالفی، به احترام مردم و هواداران میلیونی پرسپولیس نظرهای شخصی‌ات را در برنامه ۹۰ بده و در گزارش‌های مستقیم فوتبال خودت را کنترل کن. همیشه دنبال این حرف نباش که من درست می‌گویم و بقیه اشتباه می‌کنند. با برخی از حرفها به دنبال آب و تاب دادن به گزارشهایت نباش. من و هواداران از گزارش چهارشنبه شما چندان راضی نیستیم و امیدواریم فکری برای این مسائل شود.

وی درخصوص وضعیت کریم انصاری‌فرد نیز، گفت: در مورد کریم‌ انصاری‌فرد با زینی‌زاده مدیرعامل تراکتورسازی اختلافات مالی داشتیم. رضایتنامه ایشان را صادر کردیم اما باید تغییراتی پیدا می‌کرد ولی مشکل اصلی ما مالی بود. دیروز و امروز با زینی‌زاده صحبت کردم و با توجه به خواسته ایشان که از من درخواست کرد تا در این ماجرا کوتاه بیایم و کریم را به مردم آذربایجان در یک فصل هدیه دهم موافقت خودم را با رفتن ایشان اعلام کردم. ما هم کریم را یک سال به مردم بافرهنگ و بزرگ آذربایجان هدیه می‌دهیم.

وی با تمجید از برخی از بازیکنان پرسپولیس نیز، گفت: هواداران پرسپولیس، عاشقان فوتبال،مردم و رسانه‌ها و کارلوس کی‌روش بدانید که واقعا به بازیکنی مثل سیدجلال حسینی افتخار می‌کنم. سیدجلال بازیکنی بود که برای عقد قرارداد با او دست و پا می‌شکستند اما او بدون اینکه یک ریال از ما بگیرد به همراه ۴ یا ۵ بازیکن ملی‌پوش دیگر وارد گود شده و با تعصب و غیرت مثال‌زدنی‌اش به پرسپولیس خدمت می‌کند. او نه از ما چکی خواسته و نه خودرویی و کارش را مثل کسی که تمام پولش را روز اول به او دادند ادامه می‌دهد.


مدیرعامل پرسپولیس ادامه داد: خیلی‌ها در فصل نقل و انتقالات سر پول شلوغ کردند و به بازیکنان ما فشار آوردند اما خدا را شکر می‌کنم که پرسپولیس بازیکن باغیرتی مثل جلال حسینی و همسنگرانش دارد که بسیار با اخلاق، با غیرت و بدون چشم‌داشتی به این تیم کمک می‌کنند. من دوست دارم همه فریاد من را بشنوند و بدانند که جلال حسینی می‌تواند یک الگوی بسیار مناسب و حرفه‌ای برای پرسپولیس و فوتبال ایران باشد.


رویانیان در پایان تاکید کرد: من به سیدجلال حسینی افتخار می‌کنم و به او تبریک می‌گویم که اینقدر نگاه حرفه‌ای و معرفتی به پرسپولیس دارد. انشاءالله او بتواند همراه با همسنگرانش امسال پرسپولیس را سربلند کند. سیدجلال که هر تیمی آرزوی داشتن او را دارد اما او پرسپولیس را به همه چیز ترجیح داده است.