محسن یوسفی بازیکن جدید ملوان در پاسخ به سوالات خبرنگار سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی چنین گفت : از پیوستنت […]

محسن یوسفی بازیکن جدید ملوان در پاسخ به سوالات خبرنگار سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی چنین گفت :


از پیوستنت به ملوان بگو .

ملوان تیم اسم و رسم دار و ریشه داری است . بازیکنان خوبی را چه در رده بزرگسالان و چه در رده تیم های پایه به فوتبال ایران معرفی کرده . با صحبت هایی که با آقای درودگر کردم تصمیم گرفتم ملوان را انتخاب کنم .

کار با اسکوچیچ را چگونه می بینی؟
اسکوچیچ حرف های زیادی برای گفتن دارد ، فقط نیاز به حمایت و زمان دارد. ملوان سال های سال از مربی غیر بومی و خارجی استفاده نکرده ، امیدوارم در لیگ سیزدهم با فوتبال خوب و نتایج خوب با این مربی بدرخشد و هوادارانش را خوشحال کند .

شرایط ملوان را در آستانه شروع لیگ سیزدهم چگونه می بینی؟
ملوان در فصل گذشته تیم خیلی خوبی بسته بود ولی متاسفانه به حقش نرسید . در این فصل بازیکنان خوبی جدا شدند و بازیکنانی به این تیم اضافه شدند . ملوان در لیگ سیزدهم می تواند فوتبال خوبی ارائه بدهد . به نظر می رسد کسب سهمیه آسیا در ذهن مدیران و باشگاه ملوان نیست ، با توجه به تغییرات انجام شده ، ملوان در لیگ سیزدهم می تواند رده های بالا را کسب کند و فصل دیگر برای کسب سهمیه آسیا تلاش کند .

بازی با صبا را چگونه ارزیابی می کنی؟
صبا تیم خوبی است و در کادر فنی خود تغییرات زیادی داشته . در هفته دوم با داماش بازی داریم و تمام انزلی چی ها منتظر آن بازی هستند ، امیدوارم صبا را ببریم و با روحیه خوب به استقبال دربی گیلان برویم .

برخورد هواداران با شما چگونه بوده؟
شرایط خوب است . مردم انزلی برخورد خوبی با من دارند . به امید خدا سال خوبی داشته باشم و بتوانم هم به تیم ملوان و هم به خودم کمک کنم.

به تیم ملی هم فکر می کنی؟
صد در صد . شرایط  ملوان به گونه ای است که می توانم توانایی های خودم را نشان بدهم . سال جام جهانی است ، با توجه به شرایط سنی ام شاید دیگر نتوانم در جام جهانی حضور داشته باشم . نهایت تلاشم را برای رسیدن به پیراهن مقدس تیم ملی انجام می دهم .

در کدام پست برای ملوان بازی خواهی کرد؟
در تمرینات در دفاع چپ و فوروارد به کار گرفته شدم . در موقع بازی ها مشخص خواهد شد که آقای اسکوچیچ در کدام پست از من استفاده خواهد کرد .

از همبازی شدن دوباره ات با امیر حسین فشنگچی برایمان بگو .
با امیر حسین در صبا همبازی بودیم ، سال خوبی داشتیم . سعی می کنیم همان موفقیت را در انزلی تکرار کنیم .

چه صحبتی با هواداران داری؟
هواداران همه به وظایف خود آگاه هستند و نیاز نیست منی که سال اول حضورم را در ملوان تجربه می کنم توصیه ای برای آنها داشته باشم . هواداران ملوان همیشه نشان داده اند که از پرشورترین و متعصب ترین هواداران فوتبال ایرانی هستند .