دغاغله گفت : تمام سعی مان کسب رتبه ای در شان ملوان و خوشحالی هواداران است .

دغاغله گفت : تمام سعی مان کسب رتبه ای در شان ملوان و خوشحالی هواداران است .

 

 

 

 

مهدی دغاغله در بازگشت به تیم ملوان از انگیزه های فراوانی برای درخشش برخوردار است ، وی در پاسخ به سوالات خبرنگار سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی چنین گفت :

 


چه شد به ملوان برگشتی؟

ملوان تیمی است که دوستش دارم و در قلبم جا دارد . دوست داشتم به این تیم برگردم . مردم انزلی نسبت به من خیلی لطف دارند . برگشتم تا هم به تیم ملوان کمک کنم هم محبت های هواداران را جبران کنم . ارادت خاصی نسبت به هواداران دارم ، آمدم تا به ایشان خدمت کنم .

 


وضعیت سلامتی ات بعد از عمل آپاندیس چگونه است؟

به لطف خدا بعد از عمل جراحی موفقیت آمیز روی آپاندیسم و پشت سرگذاشتن دوران نقاهت ، از دوشنبه در کار تیمی شرکت کردم .

 


ملوان را در آستانه آغاز لیگ سیزدهم چگونه ارزیابی می کنی؟

بازیکنان خوبی از تیم های پایه به ترکیب اضافه شده اند . تیم ملوان تلفیقی از بازیکنان جوان و با تجربه است که امسال می تواند خیلی از چیزها را ثابت کند . تمام سعی مان را می کنیم رتبه ای در شان ملوان و مردم انزلی کسب کنیم و باعث خوشحالی هواداران بشویم . حق این مردم خونگرم این است که تیمشان جایگاه مناسبی را به دست بیاورد . آنها حق بزرگی بر تک تک بازیکنان دارند .

 


قرعه ملوان ر ا چه طور می بینی؟

امسال تمام تیم ها خودشان را قوی کرده اند و خوب خودشان را بسته اند . با توجه به این که دو تیم کم شده همه بازی ها سخت است و بازی آسانی وجود ندارد ، اگر لیگ را با یک برد یا مساوی شروع کنیم خوب است .

 


کار با اسکوچیچ چگونه است؟

یکی از بهترین مربیانی است که با وی کار کرده ام . از لحاظ تمرینی فوق العاده است . آقای اسکوچیچ به بدنسازی با توپ اعتقاد دارند که توام با نشاط و بدون خستگی است . ایشان از لحاظ روحی روی بازیکنان کار می کند و ذهن ها را خسته نمی کند . آقای اسکوچیچ همچنین از دیسپیلین بالایی برخوردار هستند . به امید خدا موفق شویم با درایت وی نتیجه خوبی بگیریم .

 


به تیم ملی هم فکر می کنی؟

صد درصد . هر بازیکنی در لیگ برتر سیزدهم به تیم ملی فکر می کند . یکی از دلایلم از بازگشت به ملوان درخشش در لیگ برتر و پوشیدن پیراهن تیم ملی در جام جهانی است .

 


و صحبت پایانی؟

از هواداران ، مردم فهیم انزلی ، آقای درودگر که زحمات زیادی را برای ملوان می کشند و همچنین شما که زحمت این مصاحبه را کشیدید تشکر می کنم .

 

 

منبع : سایت رسمی باشگاه ملوان بندر انزلی